Sokak ortasına tuvaletini yaptı

Antalya'nın Alanya ilçesinde çarşı içinde eşiyle birlikte dolaşan turist kadın, Damlataş Caddesi'nde bulunan bir eczanenin önüne tuvaletini yaptı.

  • İHA
  • Yaşam
  • Cuma 13.07.2012 14:32

Olay, Alanya'nın en işlek caddeleri arasında yer alan Damlataş Caddesi'nde faaliyet gösteren bir eczanenin önünde meydana geldi. Öğle saatlerinde eczanenin önüne eşiyle birlikte gelen kadın turist kadın, alışveriş yaptığı eczanenin önüne tuvaletini yaptı. Olayı gören yoldan geçen vatandaşlar ise şaşkınlıklarını gizleyemedi.

Olayı, 'Alanya'ya kalitesiz turistin geldiği en iyi bu şekilde belli oluyor' şeklinde değerlendiren eczane sahibi Selahattin Uğurkutu, 'Olay sırasında ben eczanenin içindeydim. Yan taraftaki esnaf arkadaş bu rezil durumu görünce bana seslendi. Önce inanamadım, arkadaşım ısrar edince dışarıya çıkıp bakınca rezaleti gözümle gördüm. Gündüz vakti Alanya gibi bir yerde, üstelik böyle bir caddede bir turistin bu şekilde davranması, Alanya'ya gelen turistin kalitesizliğini ortaya çıkarıyor. Alanya marka şehir diyenlere bu olay ibret olsun' dedi.

BİZE ULAŞIN