Samsun ve Mersin'de 2 kaza: 10 ölü, 16 yaralı

Mersin'in Tarsus ilçesinde TIR'a çarpan otomobilde 2'si çocuk 5 kişi öldü Samsun'da minibüs ile otomobilin çarpıştığı trafik kazası da 5 can aldı

Tarsus-Adana-Gaziantep (TAG) Otoyolunda meydana gelen trafik kazasında aynı aileden 5 kişi can verdi. Erdoğan Gökmen yönetimindeki 31 KBP 78 plakalı otomobil, Adana'nın Pozantı ilçesi ile Akçatekir beldesi arasındaki Gülek Tüneli çıkışında, Ökkeş Durmaz'un kullandığı 34 HC 7620 plakalı TIR'a arkadan çarptı. Kazada otomobilde bulunan 7 kişiden Mustafa Şirin(67), Hatice Şirin (63), Özlem Gökmen (31) çocuklar Eren Gökmen (9) ve Emre Gökmen (12) yaşamını yitirdi. Kazada yaralanan Erdoğan Gökmen ve Hatice Gökmen Pozantı Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.

DİĞER KAZALARDA 9 ÖLÜ

Samsun-Ankara karayolunda Gürgendağ mevkisinde, Nadir Kocadayı yönetimindeki 55 GA 058 plakalı minibüs ile karşı yönden gelen Kubilay Ünsal'ın kullandığı 55 FU 454 plakalı otomobil çarpıştı. Kazada, sürücüler Kocadayı ile Ünsal olay yerinde, minibüsteki yolculardan Nurşen Doğan, Gülcan Tokuş ve Osman Kamuray ise hastaneye kaldırılırken yolda yaşamını yitirdi. Kazada 14 kişi de yaralandı. Yurdun çeşitli yerlerinde meydana gelen diğer kazalarda ise 9 kişi öldü, 25 kişi de yaralandı.
BİZE ULAŞIN