Hava yastığı can kurtardı

Adıyaman’da meydana gelen yaralamalı ve maddi hasarlı kazalar MOBESE kameralarına yansıdı.

MOBESE tarafından kaydedilen birbirinden ilginç yaralamalı ve maddi hasarlı kazalar, dikkatsizliği gözler önüne serdi. Valilik kavşağında ilerleyen bir otomobil yolun ortasında karşıdan karşıya geçmeye çalışan bir kişiye çarptı.

Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin birici Çevre yolu kavşağında dönüş alan otomobil sürücüsü, direksiyon hakimiyetini kaybedince refüje çıktı. Sanayi Kavşağında meydana gelen feci kazada ise, yolcu minibüsü ile başka bir minibüsün çarpışması sonucu yaralamalı kaza meydana geldi. Kazada iki kişi yaralandı.

Çevik kuvvet Şube Müdürlüğü önünde meydana gelen kazada ise kamyonetin kavşakta çarptığı otomobil ters döndü. Kazada otomobil sürücü yara almadan kurtuldu. Karayolları kavşağında kırmızı ışıkta durmayan motosiklet komyonete çarptı. Sürücü metrelerce yerde sürüklendi. Diğer ilginç bir kaza ise, bisikletli şahıs karşıdan karşıya geçen bayana Sümer meydanı'nda çarptı. Valilik kavşağında ilerleyen iki otomobilden arkadaki önündekine arkadan çarptı.

DSİ Kavşağında meydana gelen yaralamalı kazada ise iki otomobilin çarpışması sonucu araçlar refüje çıkarken, kazada iki kişi yaralandı. Başka bir kazada ise kırmızı ışıkta durmak isteyen bir kamyonete otomobil arkadan çarptı.

Emniyet Müdürlüğü önünde ilerleyen bir otomobile, geri geri giden başka bir otomobil çarptı.

BİZE ULAŞIN