Karısını böyle bıçakladı

Konya'da aralarında çıkan tartışma sonrası kendisini darp eden kocasının elinden bir internet kafeye kaçarak kurtulmaya çalışan kadın, eşi tarafından herkesin içinde kalçasından ve cinsel organından bıçaklanarak yaralandı. Kavga sırasında kendisi de kocasına bıçak çeken kadının, bıçaklandığı an kafenin güvenlik kamerası tarafından saniye saniye kaydedildi.

İŞTE O ANLAR...Olay, saat 11.45'de merkez Karatay ilçesi Doğuş Mahallesi Fetih Caddesi üzerinde meydana geldi. İddiaya göre, kocasıyla birlikte kayıt toplayan Altın Yıldırım, at arabasını kullanırken çöp konteynerlerine çarpan eşinin başına vurarak "Nasıl araba kullanıyorsun" diyerek tepki gösterdi. Başına vurulmasına kızan Mehmet Yıldırım, eşi Altın Yıldırım'ı önce at arabasından attı ardında da darp etmeye başladı. Çıkan kavgada Mehmet Yıldırım, eşinin kafasını tutup çöp konteynerine vurmaya başladı. Bunun üzerine Altın Yıldırım, kendisini darp eden kocasına bıçak çekip kaçmaya başladı. At arabasından aldığı bıçakla karısını kovalamaya başlayan Mehmet Yıldırım, bir internet kafeye giren eşini bıçakladıktan sonra kaçtı.

İnternet kafede yaşanan bıçaklama anı kafenin güvenlik kamerası tarafından saniye saniye kaydedildi. Görüntülerde internet kafeye elinde bıçakla koşarak gelen Altın Yıldırım, kendisini kovalayan eşi tarafından bıçaklandığı an yer alıyor. Bıçaklandıktan sonra bir ara kafede yere yığılan, daha sonra ise ayağa kalkıp dışarıya çıkan kadın, çağrılan ambulansla Konya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına alındı. Hastaneye kaldırılan kadının kalçasından ve cinsel organından yaralandığı belirtildi.

Kafede oyun oynarken olaya şahit olduğunu ifade eden Metin Aydın (15), "İlk atlı arabasıyla geldi adam. Kadını atmış arabadan. Kadının kafasını belini çöp konteynerine vurmuş. Sonra içeriye geldi birkaç kez bıçakladı. Kadının elinde de bıçak vardı. Ondan adam at arabasına binip kaçtı. Sonra ben polisi ve ambulansı çağırdım" diye konuştu. Olaydan sonra güvenlik kamerası görüntülerini inceleyen polis, kaçan şüpheliyi yakalamak için çalışma başlattı.
BİZE ULAŞIN