Harçlığını çıkarmak için uyuşturucu satıyormuş

Diyarbakır'dan temin ettiği uyuşturucuyu Muğla'nın Ortaca ilçesinde satmak isterken polise yakalanan şüpheli tutuklandı. Çalışmak için Ortaca'ya geldiğini ifade eden zanlı, harçlığını çıkarmak için uyuşturucu sattığını itiraf etti.

  • İHA
  • Yaşam
  • Cuma 27.07.2012 11:31

Ortaca Merkez Camii civarında elindeki uyuşturucu maddelerini satmak için müşteri arayan ve çeşitli suçlardan çok sayıda sabıkası olan Y.K. (20), Ortaca Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekipleri tarafından elindeki uyuşturucu maddesini satamadan yakalandı. Diyarbakır'ın Silvan ilçesinden getirdiği tahmin edilen bir miktar esrar maddesini satmak için müşteri aradığı sırada yakalanan zanlı Y.K. gözaltına alındı.

İlçe Emniyet Müdürlüğü'nde verdiği ifadesinde Silvan'dan Ortaca'ya çalışmak için geldiğini ifade eden Y.K., dere kenarında yatarken yanında bulduğu esrarları parasının bitmesi üzerine harçlık yapmak için müşteri aradığını itiraf etti.

Emniyet Müdürlüğü'nde sorgusu tamamlanan zanlı K.Y. çıkarıldığı Ortaca Adliyesi'ne sevk edildi. Mahkeme tarafından tutuklanarak Muğla Kapalı E tipi Cezaevi'ne gönderildi. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

BİZE ULAŞIN