Kız meselesi kavgası kanlı bitti

Eskişehir'de kız meselesi yüzünden çıkan kavgada bıçaklanarak ağır yaralanan bir genç hastanede hayatını kaybetti.

Köprübaşı Caddesi eski Tepebaşı Belediyesi önünde Yavuz Tezcan (18) ile S.Ö. (17) arasında kız meselesi yüzünden tartışma çıktı. Münakaşanın büyümesiyle başlayan kavgada S.Ö., yanında taşıdığı bıçakla Yavuz Tezcan'ı karnından ve boynundan yaraladı.

Kavgada ağır yaralanan Tezcan yaklaşık 300 metre ileride bulunan Hacı Ali Bey Mahallesi Dumrul Sokak'a kaçtı. Burada yere yığılan Tezcan, esnafın haber verdiği 112 Acil Servis ambulansıyla Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne götürüldü. Bu arada yaralı Tezcan'a kendisini bıçaklayan şahsı tanıyıp tanımadığını soran Cinayet Bürosu ekiplerine "Ben iyileştikten sonra söyleyeceğim" dedi. Ancak yaralı genç sabaha karşı hayatını kaybetti.

MOBESE kayıtlarını inceleyen polis Yavuz Tezcan'ı bıçakla yaralayan şüphelinin S.Ö., olduğunu belirlendi. Görevliler S.Ö.'yü yakalanarak gözaltına aldı. Yapılan araştırmada S.Ö.'nün daha önceden de yaralama suçundan 2 kez , ölen Yavuz Tezcan'ın ise yaralama suçundan kayıtlarının olduğunu belirledi. Yaşı küçük olduğu için Çocuk Şube Müdürlüğü ekiplerine teslim edilen S.Ö., emniyette ki işlemlerin ardından sevk edildiği mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi.

BİZE ULAŞIN