Yılın yazı dizisinde inanılmaz hikaye

Yılın yazı dizisi Sabah Gazetesi’nde tüm hızıyla devam ediyor. Türkiye’nin gündemini sarsan, canlar alan, canlar yakan bombalama eylemlerinin mağdurları Sabah Gazetesi’ne anlatıyor.

  • Yaşam
  • Cumartesi 28.07.2012 17:39
Onların hayatlarında bir gün hiç beklemedikleri bir yerde bomba patladı. Onlarca kişinin hayatını kaybettiği terör saldırılarından kurtulmayı başardılar. Büyük mücadeleler verdiler. Çok acılar çektiler ve hayatlarına güçlenerek devam ettiler.

Doktorlar onlar için en yeni teknikleri kullandı. Teröre bir kişi feda etmemek için büyük çabalar harcandı. Ölüm kalım çizgisindeki insanlar yaşama mucizelerle bağlandı.

Türkiye'ye damgasını vuran büyük bombalama eylemlerinin şehir gazileri sonrasını anlattı. Kimi elini kaybetti, kimi bacağını ancak sonra yeni bir yol çizdiler…
Yılın yazı dizinde yarın çarpıcı bir hikaye ile devam ediyor.

Tolga Suyolcu İngiltere'de yüksek lisans yapmıştı, bindiği otobüse konan bomba patladı ve her şeyi silindi. Bitkisel hayata girdi, bütün vücudu felç oldu… Hâlâ beyninde üç şarapnel parçası taşıyor. Hayata sıfırdan başlamanın azim dolu öyküsünü okurken tüyleriniz ürperecek…

Esra Tüzün'ün kaleminden yarın Sabah Gazetesi'nde.
BİZE ULAŞIN