Karı koca kavgası ailelere sıçradı

Şanlıurfa'da karı koca arasında çıkan kavgada ailelerde sıçrayınca ortalık birbirine girdi. Kavgada yaralananlar saatlerce yerde ambulans bekledi.

Edinilen bilgiye göre olay Şanlıurfa top dağı mahallesinde meydana geldi. İddiaya göre müslüm İ.eşi Z.İ.evde sebebi bilinmeyen bir nedenden dolayı dövmeye başladı. Dövülmenin siniriyle ailesine haber veren Z.İ.'nin ağabeyleri ve babası eve geldi. Eve gelen kadının ailesi bu defa koca Müslüm İ.yi darp etti. Olayın büyümesi üzerine çıkan taşlı sopalı kavgada 6 kişi yaralanırken 5 kişide gözaltına alındı.

Yaralananlar yerde saatlerce kanlar içinde ambulans bekledi. Bu esnada ambulansın gelmemesi nedeniyle aile yakınları sokak ortasında küfürler yağdırarak sinir krizleri geçirdi. Yaşanan olayın olduğu mahalleye çok sayıda çevik kuvvet ekipleri sevk edildi. Yaralıyı yerde yatarak izleyen polis ekipleri yaralıya yardım etmek yerine görev yapan gazetecilerin çekimleri engellendi.

Yaşanan gerginliğin ardından kavgayı başlatan her iki aileden 5 kişi gözaltına alındı. Yaralılar ise ambulans geç gelince sivil araçlar ile Şanlıurfa'da çeşitli hastanelere kaldırıldı. Bazı yaralılar ise geç gelen ambulanslar ile hastanelere kaldırıldı.

Olayla ilgili soruşturma sürdürülüyor.
BİZE ULAŞIN