Alpu ilçesi şehidine ağlıyor

Hakkari'nin Şemdinli ilçesinde terör örgütü PKK ile girilen silahlı çatışmada şehit olan Enis Yücel'in (24) babası Sami Yücel, oğlunun şehit haberini balya işini bitirdikten sonra evine geldiği zaman öğrendi.

  • İHA
  • Yaşam
  • Pazartesi 30.07.2012 07:12
Hakkari'nin Şemdinli ilçesi kırsalında, saldırı hazırlığı içerisinde olduğu tespit edilen terör örgütü mensupları ile girilen çatışmada şehit olan Enis Yücel'in acı haberi Alpu ilçesini yasa boğdu. Gece 01:30 sıralarında şehit evine gelen görevliler acılı haberi aileye verdiler. O anda çiftçilik ile uğraşan baba Sami Yücel, balya işini tamamladıktan sonra eve geldi. Evin önğnde kalabalığı gören baba gözyaşlarını tutamadı. Alpu İlçesi Fevzipaşa Mahallesi Arık Sokak'da oturan şehit Enis Yücel'in baba evine Türk Bayrakları asıldı. Olayı duyan akrabaları, komşuları ve arkadaşları acılı aileye başsağlığı dilediler. Arkadaşları ise evlerinin önünde beklediler. Şehit Enis Yücel'in 3 yıl önce Uzman Çavuş olduğu öğrenildi.

Şehit Piyade Uzman Çavuş Enis Yüzel'in cenazesi Alpu ilçe meydanında kılınacak olan ikindi namazına müteakip cenaze namazından sonra ilçe mezarlığına defnedilecek.
BİZE ULAŞIN