Saffet Sancaklı'nın kızı o soruyu bilemedi

Türk televizyon tarihinin en uzun soluklu ve en ilgi çekici yarışmalarından biri olan "Kim Milyoner Olmak İster?" bayramın ilk günü de son sürat para dağıtmaya devam etti.

Yarışmaya önceki bölümden devam eden Duygu Sancaklı hem kendisini ve kazandığı parayı çok riske etmeden 30 bin TL ödül kazandı hem de babasının kimliği ile izleyicilerin dikkatini çekti.

Koç Üniversitesi'nde ekonomi son sınıf öğrencisi olan Duygu Sancaklı yarışmaya kuzenleriyle birlikte gelmişti. 8. soru ile yarışmaya kaldığı yerden devam eden 22 yaşındaki Duygu Sancaklı; İngilizce, Fransızca, Almanca, İspanyolca ve Boşnakça bilgisiyle diğer yarışmacılardan ayrıldı.

ÜNLÜ FUTBOLCUNUN KIZI

Kenan Işık'ın "Siz Bosnalıyım deyince aklıma geldi. bir futbolcu var, Saffet Sancaklı, o da Bosnalıydı" sorusuna, Duygu Sancaklı, "evet babam" diye yanıt verdi.

EKSTRA SORUYU BİLEMEDİ

Kazandığı parayı yüksek lisans eğitimi için harcamak isteyen Duygu Sancaklı, 60 bin liralık sorunun yanıtını bilmediği için, 30 bin liralık çeki alarak yarışmaya veda etti ancak, bu arada Kenan Işık'ın yarışma dışı sorduğu soruya yanıt veremedi.

İŞTE O SORU VE CEVABI

BİZE ULAŞIN