Bu çılgınlık olmadı be Serhat!

Kendisini Facebook'da 'Çılgın Pilot Serhat' diye tanıtan 21 yaşındaki genç, dün motosikletiyle aşırı hız yapınca bariyerlere çarpıp can verdi

İstanbul Güngören'de yaşanan motosiklet kazasında hız tutkunu bir genç öldü. Kaza, D 100 Karayolu Merter mevkisinde dün 06.00'da meydana geldi. Motosikletiyle Cevizlibağ'dan Bakırköy yönüne giden 21 yaşındaki Serhat Bacak, aşırı hız nedeniyle motosikletin kontrolünü kaybetti. Savrulan motosiklet bariyerlere vurdu. Çarpmanın şiddetiyle motosikletten fırlayan Bacak ağır yaralandı. Kanlar içinde yerde yatan Bacak'a ilk müdahaleyi görgü tanıkları yaptı. Ancak Bacak kurtarılmadı. Kaza öncesi Bacak'ın yanından geçtiğini belirten motosikletçi Faruk Özcan, "Hızı sanırım 120 civarıydı. Korna çalarak hızlı bir şekilde bizi geçti. Daha sonra bariyerlere çarptı" dedi. Kazaya tanık olan başka bir motosikletçi İsa Temiz ise "Aynı bölgede kaza tehlikesi atlattım. Trafikte hız yapmaya tövbe ediyorum" diye konuştu.

ASKER KİMLİĞİ ÇİKTİ

Bacak, sosyal paylaşım sitesine koyduğu fotoğrafta kendisini "Çılgın Pilot Serhat" olarak tanıtmıştı. Üzerinden asker kimliği çıkan Bacak'ın cenazesi, olay yerindeki incelemelerin ardından Ali Tıp Kurumu morguna kaldırıldı.
BİZE ULAŞIN