Hava daha da ısınacak

Meteoroloji'den yapılan son değerlendirmelere göre, hava sıcaklığı mevsim normallerinin üzerine çıkacak. Bu yüzden yetkililer, dışarı çıkacak vatandaşlara dikkatli olmaları konusunda uyarıda bulundu.

Perşembe 23.08.2012 00:00
Son Güncelleme: Perşembe 23.08.2012 11:25
ABONE OL
Yapılan son değerlendirmelere göre; Doğu Karadeniz kıyı kesimi ile Ordu çevrelerinin aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı, diğer yerlerin az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor.

HAVA SICAKLIĞI: Kuzey kesimlerde 2 ila 4 derece artacağı, diğer yerlerde önemli bir değişiklik olmayacağı tahmin ediliyor.

RÜZGAR: Genellikle kuzey ve kuzeydoğu; Orta ve Doğu Karadeniz kıyılarında batı ve kuzeybatı yönlerden hafif arasıra orta kuvvette, Marmara ve Kıyı Ege'de kuzeyli yönlerden kuvvetlice (30-50 Km/S) esecek.

BÖLGELERİMİZDE HAVA

MARMARA: Az bulutlu ve açık, Trakya kesiminin öğle saatlerinde parçalı bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Rüzgar; kuzey ve kuzeydoğu yönlerden kuvvetlice (30-50 Km/S) esecek.

EGE: Az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor. Rüzgar; kuzeyli yönlerden kuvvetlice (30-50 Km/S) esecek.

AKDENİZ: Az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor.

İÇ ANADOLU: Az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor.

BATI KARADENİZ: Az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor.

ORTA ve DOĞU KARADENİZ: Parçalı ve çok bulutlu, Doğu Karadeniz kıyı kesimi ile Ordu çevrelerinin aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

DOĞU ANADOLU: Az bulutlu ve açık, kuzey kesimlerinin parçalı bulutlu geçeceği tahmin ediliyor.

GÜNEYDOĞU ANADOLU: Az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor.

HAVA SICAKLIKLARINI DERECELERİYLE GÖRMEK İÇİN HARİTALARIN ÜZERİNE TIKLAYINIZ...