Cumaları 'zap' yok 'Huzur Sokağı' var

'Huzur Sokağı' önceki akşam yayınlanan 5'inci bölümüyle evde uzaktan kumanda kavgalarına bir günlüğüne ara verdirdi. Dizi en çok izlenen 100 program listesinde yine zirveye oturdu

atv'nin yayınlandığı ilk günden beri ilgiyle takip edilen ve her bölümüyle izleyiciden tam not alan dizisi 'Huzur Sokağı' yayımlandığı cuma akşamları zirveyi kimseye kaptırmıyor. Başrollerini Selin Demiratar, Kutsi, Sinem Öztürk, Yeşim Salkım, Hakan Eratik, Güven Hokna, Gökhan Mete ve Nilgün Kasapbaşoğlu'nun paylaştığı dizinin 5 Ekim'de yayınlanan beşinci bölümü; tüm kişilerde 7,4 izlenme oranı ve 21,31 izlenme payına ulaşarak en çok izlenen 100 program arasında birinci oldu. Dizinin beşinci bölümünde, aynı adama âşık iki kadın gururlarını hiçe sayarak işbirliği yaptı. Şükran (Sinem Öztürk) kalp kırıklığını içine gömerek, Feyza'dan (Selin Demiratar) yardım istedi. Şükran ve Feyza zor durumda olan Bilal'in (Kutsi) yardımına koştu.

'OFF! YİNE CUMAYI BEKLEYECEĞİZ'
İzleyicilerin,yorumlarını #askvegurur etiketi altında paylaştığı dizinin 5'inci bölümü sosyal medyada çok konuşuldu. Twitter üzerinden 'Huzur Sokağı' dizisinin bu haftaki 'Aşk ve gurur' bölümü hakkında yazılan bazı yorumlar şöyle: Belinda: Aşk ve gurur yine çok güzel bir cuma gecesi yaşattınız Sergen Ati la: Off! Yine cumayı beklemek zorundayız. Sevda Yıldız: Yine süper bu akşam erdi sI nAv: Huzur Sokağı konu olarak Türkiye'de bir ilk. Dizi projeleri hep böyle orjinal olsa esra so yer : Huzur Sokağı mükemmel ve çok başarılı bir dizi tebrikler. Mehm et Özgür Özer: Selin Demiratar oyunculuk dersi veriyor kendisini beğeniyorum.

BİZE ULAŞIN