'Geri dön' ziyaretinde silahlar konuştu

Terk eden sevgilisini caydırmaya çalışan Metin Toptaş ile genç kadının yakınları arasında kavga çıktı. Tabanca ve bıçakların çekildiği kavgada 4 kişi yaralandı

Gaziantep'te 2 çocuğunun annesi Tuğba B. tarafından terk edilen Metin Toptaş, genç kadını ikna edebilmek için babaevine gitti. "Geri dön" ziyareti sırasında tabanca ve bıçakların konuştuğu kavgada 4 kişi yaralandı. Olay önceki gün 18.00 sıralarında Beydilli Mahallesi 55 numaralı Sokak'ta meydana geldi. İddiaya göre Tuğba Bakır (27), uzun süredir birlikte yaşadığı ve 2 çocuk sahibi olduğu Metin Toptaş'tan (33) ayrılarak bir süre önce babaevine döndü. Sevgilisini defalarca aramasına rağmen telefonda ikna edemeyen Toptaş, yanına ağabeyi Recep Toptaş'ı (36) da alarak sevgilisinin babaevine gitti.

TARTIŞMA ŞİDDETLENİNCE
Sevgilisine "Geri dön" çağrısı yapmak üzere eve giden Metin Toptaş ve kardeşi ile Tuğba B.'nin yakınları arasında tartışma çıktı. Tartışma şiddetlenince taraflar tabanca ve bıçakların kullanıldığı kavgaya tutuştu. Kavgada Toptaş kardeşler ile Tuğba B.'nin kardeşi Süleyman B. (21) ve akrabaları Hüseyin Daler (22) yaralandı. Toptaş kardeşler, Dr. Ersin Arslan Devlet Hastanesi'nde, Hüseyin Daler ve Süleyman B. ise özel Düztepe Yaşam Hastanesi'nde tedavi altına alındı. Polis, olay yerinde ve yaralıların kaldırıldığı hastane çevresinde geniş güvenlik önlemi aldı.

BİZE ULAŞIN