Yılın son sıcakları yaşanacak

Yapılan son değerlendirmelere göre; Ülkemizin kuzeybatı kesimlerinin parçalı bulutlu, sabah ilk saatlerde Edirne ve Kırklareli çevrelerinin sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı, diğer yerlerin ise az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor. Sabah saatlerinde iç ve batı kesimlerde yer yer hafif sis hadisesi bekleniyor.

HAVA SICAKLIĞI: Ülke genelinde artarak, mevsim normalleri civarında ve yer yer üzerinde seyredeceği bekleniyor.

RÜZGAR: Genellikle güney ve güneybatı, Karadeniz kıyılarında doğu ve güneydoğu, doğu bölgelerde kuzey ve kuzeybatı yönlerden hafif, arasıra orta kuvvette eseceği tahmin ediliyor.

BÖLGELERİMİZDE HAVA

MARMARA:
Parçalı ve az bulutlu, sabah ilk saatlerde Edirne ve Kırklareli çevrelerinin sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Sabah saatlerinde güney ve doğusunda lokal olarak sis hadisesi bekleniyor.

EGE: Az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor. Sabah saatlerinde iç kesimlerinde lokal olarak sis hadisesi bekleniyor.

AKDENİZ: Az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor.

İÇ ANADOLU: Az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor. Sabah saatlerinde yer yer lokal olarak sis hadisesi bekleniyor.

BATI KARADENİZ: Az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor. Sabah saatlerinde iç kesimlerinde lokal olarak sis hadisesi bekleniyor.

ORTA ve DOĞU KARADENİZ: Az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor.

DOĞU ANADOLU: Az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor.

GÜNEYDOĞU ANADOLU: Az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor.

HAVA SICAKLIKLARINI DERECELERİYLE GÖRMEK İÇİN HARİTALARIN ÜZERİNE TIKLAYINIZ...BİZE ULAŞIN