Sokak ortasında vahşet

Aydın’ın Nazilli ilçesinde 12 yıl beraber yaşadığı erkek arkadaşından 2 ay önce ayrılan 47 yaşındaki bir kadın babasının gözleri önünde önünde ayrıldığı erkek arkadaşı tarafından 4 yerinden bıçaklanarak ağır yaralandı.

Olay, dün saat 16:22 sıralarında Yeni Mahalle 152 sokak üzerinde meydana geldi. 12 yıl birlikte yaşadığı Nurcan Yıldırım ile 2 ay önce ayrılan Yılmaz Keloğulları Nazilli Belediyesi arka sokağında karşı karşıya gelerek tartışmaya başladılar. tartışmanın kızışması üzerine 39 yaşındaki Yılmaz Keloğulları, kendisinden 8 yaş büyük eski sevgilisi Nurcan Yıldırım'ı bıçaklayarak olay yerinden kaçmaya çalıştı. Bu esnada olay yerine yakın bir noktada araba ile devriye gezen ekipler yaşanan kargaşa üzerine olay yerine geldiklerinde yaralı bir bayan ve bir şahsın da elinde bıçak ile koştuğunu gördü. Tüm ekiplere bir yandan ihbar geçen bir yandan da şahsı kovalayan ekipler, kısa bir süre sonra yaklaşık layın meydana geldiği yerin 250 metre ilerisinde şahsı elindeki bıçak ile birlikte yakaladılar.

Yılmaz Keloğulları isimli öfkeli sevgili gözaltına alınarak emniyete götürülürken, 4 yerinden bıçaklanan Nurcan Yıldırım ise babasının ve kızının önünde olay yerine çağrılan 112 ekiplerince müdahale edilerek Nazilli Devlet Hastanesine kaldırıldı. İlk müdahalesinin ardından ameliyata alınan 47 yaşındaki Nurcan Yıldırım, bir gece yoğun bakımda kaldıktan sonra bugün Aydın Özel Medline Hastanesine sevk edildi. Durumunun ağır olduğu öğrenilirken, 12 yıl birlikte yaşadığı sevgilisini bıçaklayan Yılmaz Keloğulları ise emniyette alınan ifadesinin ardından Nazilli Adliyesine sevk edildi.

"BEN YAPMADIM"

Nurcan Yıldırım'ı sağ kol dirsek ve bilek arasından, sağ göğüs altından ve göğüs kafesi üzerinden bıçaklayan Yılmaz Keloğulları, verdiği ifadesinde suçlamaları kabul etmedi. Keloğulları ifadesinde; "152 sokak üzerinde bir işyeri önünde 12 yıl birlikteliğimin olduğu 2 ay önce de başka erkeklerle ilişkisi olmasından dolayı ayrıldığım Nurcan Yıldırım'ı gördüm. Benim yüzüme tükürdü. Daha sonra ise bir şey söylemeden olay yerinden ayrılıp gittim. Tekrar neden bana tükürdün diye sormak için olay yerine geldiğimde bıçak çekti ve üzerime yürüdü. Biranda müdahale ederken, kolundan yaralandığını gördüm daha sonra elinden bıçağı alarak kaçtım. Polis ekipleri arkamdan geldi. Zaten Nurcan ve babası Nuri Yıldırım hakkında tehdit etmelerinden dolayı şikayetçi olmuştum" dedi.

Yılmaz Keloğulları parmak izi işlemleri ardından ve Adliyeye çıkarıldığı sırada basın mensuplarının neden yaptınız sorularına ise "Ben yapmadım" diyerek karşılık verdi.

BİZE ULAŞIN