İstanbul'u salladı

Üç günlük sahne maratonu için İstanbul'a gelen Jennifer Lopez, ilk konserinde Ataköy Atletizm Arena'yı salladı. Latin yıldız, hayranlarına "Türkiye'de olmak çok güzel" diye seslendi

'Dance Again' konserleri kapsamında İstanbul'daki üç günlük sahne maratonuna start veren Jennifer Lopez, dün akşam Ataköy Atletizm Arena'da hayranları ile buluştu. Konserine "Never Gonna Give Up" şarkısıyla start veren Lopez, "Türkiye'de ilk kez sahneye çıkıyorum. Merhaba İstanbul, hoşgeldiniz..." sözleriyle hayranlarını selamladı. Sahnede altı farklı kıyafet giyen dünyaca ünlü yıldız, bir ara giydiği uzun mavi elbisesine takılarak düşme tehlikesi atlattı. Konserin ortalarına doğru "Türkiye'de olmak çok güzel, burayı çok sevdim" sözleri ile konser alanını dolduran binlerce kişiye seslenen Lopez, sahne performansıyla ile hayranlarından tam not aldı. Sevgilisi Casper Smart ın bir ara seyircilere t-shirt'ünü fırlatması ise Lopez i bile şaşırttı.

NOUMA FİRARDA

Lopez'in konser maratonunun ilk ayağı fiyaskolarla başladı. Organizasyonda Dj'lik yapması beklenen Pascal Nouma, güvenlik görevlileriyle tartışma yaşayınca konser alanını terk etti. Lopez konseri için Ataköy Atletizm Arena'ya akın eden binlerce kişi konser alanına girişin tek bir kapıdan yapılması nedeniyle zor anlar yaşadı. Konseri, Çağla Şikel, Pınar Altuğ-Yağmur Atacan, Ziynet Sali, Demet Sabancı ve Şebnem Çapa gibi ünlü isimler de izledi.

BİR DAKİKA KONUŞTU

Lopez, konser öncesi kaldığı Les Ottomans otelde düzenleyeceği basın toplantısına da bir saat geç katıldı. Bu durumu, ünlü yıldızı takip eden yaklaşık 100 basın mensubu alkışlarla protesto etti. Bir saat geç kaldığı basın toplantısında bir dakika konuşan Lopez, "Sizleri beklettiğim için özür dilerim" diyerek basın mensuplarının gönlünü almaya çalıştı.İstanbul'a ilk kez geldiğini söyleyen Lopez, "Havadan gördüğüm İstanbul'u çok beğendim. İstanbul'da güzel şovlar yapacağız. İstanbul'da bu kadar hayranım olduğunu bilmiyordum" dedi.

BİZE ULAŞIN