Lopez çocuklar gibi şendi

Jennifer Lopez dün ikizleri ve sevgilisiyle önce parkta tahterevalli keyfi yaptı. Ünlü şarkıcı daha sonra Akmerkez'i gezip ayakkabı aldı

Dünyaca ünlü Amerikalı şarkıcı Jennifer Lopez, İstanbul'da kaldığı ikinci gününde keyif yaptı. Öğlene kadar odasından çıkmayan Lopez, dansçı sevgilisi Casper Smart ve ikizleri Max ve Emme ile birlikte akşamüstü otelden ayrıldı. Lopez'in ilk durağı kaldığı Les Ottomans otelinin yanındaki çocuk parkı oldu. Lopez için parkta olan bazı vatandaşlar dışarı çıkartıldı. Lopez ailesi yarım saat çocuk parkında kaldı. Bu süre içersinde 8 koruma parkta kuş uçurtmadı. Daha sonra Lopez, ikizlerine özenerek tahterevalliye bindi. Lopez önce sevgilisi Smart ile tahrerevallide sallandı. Daha sonra Lopez ve Smart yanına çocukları alarak tahterevalli keyfi yaptı. Lopez'in parktan sonra ise ikinci durağı Etiler'de bulunan Akmerkez oldu.

GAZETECİLERLE DİDİŞME

Lopez Akmerkez, geldiğinde yaklaşık beş dakika arabanın içinden inmedi. Önce korumaları inerek önce yer keşfi yaptı. Lopez arabadan indikten sonra ise sevgilisi Smart basın mensuplarıyla tartışmaya başladı. Çocukları ile birlikte alışveriş merkezine giren Lopez'in arkasından korumaları gazetecilerin girmesine engel olmaya çalıştı. Akmerkez yönetimi korumaların "Gazeteciler girmesin' talebini reddetti. Lopez iki ayrı ayakkabı mağazasında vakit geçirirken bu kez sevgilisi Smart görüntü alan basın mensupları ile tartıştı. Smart, gazetecileri tehdit ederek "Seni hafızaya aldım. Artık seni unutmayacağım. Görüşüz" diyerek bağırdı. Lopez'in mağazada olduğunu öğrenen halk ise izdiham yarattı. Yaklaşık 50 kişi mağazanın önünde Lopez'in fotoğrafını çekmek için birbirleriyle yarıştı. Lopez, mağazadan çıktıktan sonra ise katta bir tur attı. Bu sırada vatandaşlar da peşinden gidince ikizleri Max ve Emme kalabalığı görünce ağlamaya başladı. Lopez, daha sonra oteline geri döndü.

KONSERDEN SONRA DANSÖZLE GÖBEK ATTI
Dance Again konserleri kapsamında İstanbul'daki üç günlük konser maratonuna başlayan Jennifer Lopez, önceki akşam Ataköy Atletizm Arena'da hayranlarıyla buluştu. Lopez, sahnesi bittikten sonra Reina'da düzenlenen partiye katıldı. Garanti Bankası sponsorluğunda, sınırlı sayıda davetli ile gerçekleştirilen özel geceye katılan güzel yıldız, yorgunluğunu sevgilisi ve ekibi ile birlikte eğlenerek attı. Gece boyunca oldukça keyifli olduğu görülen ve konserden henüz çıkmış olmasına rağmen enerjisinden hiçbir şey kaybetmeyen Lopez, kendisine özel performans sergileyen oryantal dansçılarına eşlik etti. Ünlü şarkıcının sevgilisi Casper Smart, oryantallere takması için uzatılan parayı sevgilisinden çekinerek yanındaki arkadaşlarına verdi. Dansçıların figürlerini beğenen Jennifer Lopez, dansözlere eşlik etmeleri için kendi dansçılarını da piste yolladı. Reina'nın sahibi Memet Koçaslan ile koyu bir sohbete giren Lopez, yılın belli aylarında Los Angeles'ta yaşayan Koçarslan'ı menajerinin doğum günü partisine davet etti.

BİZE ULAŞIN