Okul çantasında uyuşturucu ticareti

İzmir’de uyuşturucu ticaretiyle uğraşan bir çift, başka bir evden çaldıkları uyuşturucuları çocukların okul çantasında taşırken yakalandı.

Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Narkotik Suçlar Büro Amirliğince İzmir'in Tepecik mahallesine düzenlenen operasyonda uyuşturucu ticareti ile uğraşan çift, Ü.Y.(40) ve B.Y., (43) evlerinde okul çantasını içine yerleştirdikleri 1 kilo 800 gram ham esrar ve 110 adet satışa hazır hale getirilmiş esrar maddesiyle birlikte ele geçirildi.

Emniyetten çıkarılırken gazetecilerin sorularına cevap veren çift, esrarı başka bir evden çaldıklarını belirtti.Çift, emniyetteki ifadelerinin ardından adliyeye sevk edildi.

OPERASYON SANİYE SANİYE POLİS KAMERASINDA

Operasyonu büyük bir titizlikle sürdüren Narkotik Ekiplerinin çalışması polis kamerasına da yansıdı. Görüntülerde Tepecik mahallesine giren ekipler aldıkları istihbaratlar sonucu direkt uyuşturucu maddenin saklandığı eve giderek armaya koyuldu. Kısa bir aramanın ardından okul çantasını açan ekipler, 1 kilo 800 gram ham esrar ve 110 adet satışa hazır hale getirilmiş esrar maddesiyle karşılaştı.

BİZE ULAŞIN