Yürekleri ağızlara getirdiler

E-5 karayolu üzerinde, yaya üst geçidinin hemen altından minik bebekleriyle birlikte yolun karşısına geçen genç bir çift, ‘pes’ dedirtti. Kendileriyle birlikte bebeklerinin de canını tehlikeye sokan çift yürekleri ağızlara getirdi.

Silivri'de kameralara yansıyan bu görüntü pes dedirtti. Genç bir çift, bebek arabasıyla yolun karşısına geçmek için tehlikeli bir yol seçti. Üst geçidin tam altından yolun karşısına geçmeye çalışan çift yürekleri ağızlara getirdi.

E-5 karayolu üzerinden yolun karşısına geçmeye çalışan çift üst geçit yerine altını kullandı. Üst geçidin tam altından yola çıkan genç adam, ardından eşinin uzattığı bebek arabasını yola çıkardı. Genç kadın ise elindeki pazar arabasını yola koyduktan sonra bariyerlerden atlayarak eşinin yanına geldi. Hızla ilerleyen arabalara aldırmayan çift, kendileriyle birlikte minik bebeklerinin de canını tehlikeye attı.

E-5 karayolu üzerinden koşarak yolun karşısına geçen çift, çevredeki vatandaşların da yüreklerini ağızlarına getirdi. Hem trafiği, hem de kendi canlarını tehlikeye sokan çift, daha sonra gözden kayboldu.

BİZE ULAŞIN