Babasının ölümüyle sarsılan genç yedinci kattan atladı

Başarılı bir öğrenci olan 28 yaşındaki Emir Gönel, 7'nci kattan atlayıp canına kıydı. Gönel'in babasının ölümüyle çok sarsıldığı öne sürüldü

İstanbul Beşiktaş'ta üniversite mezunu 28 yaşındaki Emir Gönel, kız arkadaşı ile sohbet ederken 15 katlı apartmanın 7'nci katından atlayarak yaşamına son verdi. Olay, önceki gün Fulya Mahallesi'nde meydana geldi. Alman Lisesi'nden mezun olduktan sonra, Sabancı Üniversitesi İşletme Fakültesi'nde okuyan Gönel, mezuniyetinin ardından İngiltere'nin başkenti Londra'daki "King's College"e gitti. Burada eğitimini tamamlayıp Türkiye'ye dönen Gönel, askerlik için birliğine teslim oldu.

KIZ ARKADAŞIYLA TARTIŞTI

Vatani görevinden sonra, babasıyla birlikte iş hayatına atılmaya hazırlanan Gönel, 6 ay önce kalp krizi geçiren babasını kaybetti. Babasının ölümüyle hayatı alt üst olan Gönel, annesi hasta olan anneannesinin evine gittiği için, evde kız arkadaşıyla yalnız kaldı. İddiaya göre henüz bilinmeyen bir nedenle evdeki eşyaları kırıp döken Emir Gönel, 7'nci kattaki evin açık olan penceresinden aşağı atladı. Apartmadaki gürültü ve çığlıklar üzerine, görgü tanıkları polisi aradı. Polisin olay yerinde ifadesine başvurduğu Gönel'in kız arkadaşı, "Tartıştık. Kendinden geçti. Eşyaları kırdı. Camı açtı, atladı" dedi. Gönel'in başka bir arkadaşı da "Başarılı bir insandı. Babasını kaybedince bunalıma girdi. Birlikte planları vardı. Babasıyla birlikte iş hayatına atılacaktı" diye konuştu. Polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

BİZE ULAŞIN