Taburcu olur olmaz kız kaçırıp evlendi

Geçtiğimiz günlerde 30 kişiden öldüresiye dayak yiyen dizi oyuncusu Özgür Tekin Seçen, hastaneden taburcu olduktan sonra çocukluk aşkını kaçırdı. Çift, Ödemiş'te dünya evine girdi

İzmirli dizi oyuncusu Özgür Tekin Seçen, geçen 13 Ağustos'ta ailesini ziyaret için gittiği Kiraz ilçesinde, parktaki bir spor aletine 4-5 gencin birlikte bindiğini görünce, uyardı. Bu durumu gururlarına yediremeyen gençler tepki gösterince taraflar arasında tartışma çıktı. Çevredekilerin araya girmesinin ardından parktan ayrılan gençler, beraberlerinde 30 kişilik bir grupla geri döndü. Sopa ve demir çubuklarla Seçen ile yanında bulunan üvey kardeşi Süleyman Cerit ve akrabası Mehmet Can Önder'e saldıran grup, Seçen'i öldüresiye dövdü. Vatandaşlar tarafından kurtarılarak Ödemiş Devlet Hastanesi'ne kaldırılan genç oyuncu, tedavisinin ardından hayati tehlike riskiyle yoğun bakıma alındı. Üç ameliyat geçiren Seçen, uzun süren tedavisinin ardından taburcu edildi.

DÜĞÜNE SIKI GÜVENLİK

Hastaneden çıkan Seçen ilk iş olarak gönlünü kaptırdığı çocukluk aşkı Hilal Cura'yı kaçırdı. Düğün ise daha önceki olay göz önüne alınarak, güvenlik nedeniyle davetiye bile bastırılmadan Ödemiş'te yapıldı. Düğün sırasında Ödemiş İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı ekiplerin de salona gelerek güvenlik önlemi aldıkları öğrenildi. Çift, düğünün hemen ardından İstanbul'a döndü. İlk olarak Doktorlar dizisinde asistan doktor rolü oynayan, daha sonra da Arka Sokaklar, Pis Yedili, Dedektif ve Büyük Buluşma dizilerinde rol alan genç oyuncunun, İstanbul'da yeni dizi çekimlerinde rol alacağı öğrenildi.

BİZE ULAŞIN