İstanbul'da dehşete düşüren tecavüz

Arkadaşının sevgilisi tarafından tecavüze uğrayan Özlem D'nin erkek arkadaşıyla aldığı acı intikam... Sevgilisi Murat G., arkadaşı Esra G.'ye tecavüz etti, Özlem D. ise yaşananları olay yerinde kahkahalarla seyretti.

Şeytanı kıskandıracak plan... İstanbul Cumhuriyet Savcılığı'nın hazırladığı iddianameye göre haziranda yaşanan olay şöyle gelişti: Özlem D, sevgilisi Murat G.'ye arkadaşı Esra G.'nin sevgilisi tarafından tecavüze uğradığını anlattı. Bunun üzerine iki sevgili intikam almak için plan yaptı. Murat G., Esra G.'yi aradı, buluşmak istediğini söyledi. Bunun üzerine Esra G. Aksaray'a gitti.

Murat G., beraber geldiği Serdar İ. ile Esra G.'yi aracına bindirdikten sonra aracı ormana götürdü. Yol kenarında arabasını durduran Murat G., yanındaki arkadaşı Serdar İ. ile birlikte Esra G.'ye tecavüz etti. Özlem D. ise olanları gülerek seyretti.

ÜÇÜ DE TUTUKLANDI

Esra G'nin şikayeti üzerine savcılık soruşturma başlattı. Şüpheliler, Gaziosmanpaşa 2. Sulh Ceza Mahkemesi tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi. Murat G. ve arkadaşı Serdar İ. 'nitelikli cinsel saldırı'dan Özlem D. ise 'azmettirme'den 23 yıldan 48 yıla kadar hapis cezası istemiyle yargılanacak.

BİZE ULAŞIN