Türkiye bu sahnede ağladı

Dar ağacında bir mahkum, mahkumun oğluna sevgi besleyen bir hakime ve babasının suçsuzluğunu ispat etmek için her şeyini ortaya koyan bir oğlun hikayesi... Karadayı dün akşam yayınlanan bölümüyle yine ekranlara kilitledi. Mahir'in babasına haykırış anında ise izleyenler gözyaşlarına boğuldu.

Sevilen dizinin 8. bölümünde olaylar birbiri ardına gelişti. Büyükada'dan dönen Mahir ve Feride'yi iskelede gören Ayten, artık aldatıldığına dair hiçbir kuşkusu kalmadı. Feride ve Mahir ise dosyaları çalışmak için akşam vakitleri de daha sık buluşmaya başladılar.

DUVARIN ARKA TARAFI

Dizinin en vurucu sahnesi görüş gününde Mahir'le görüşmeye çıkmayan Nazif Baba'nın bu tutumu Mahir'in canına tak etti. Nazif Baba'nın volta attığı duvarın diğer tarafına geçen Mahir'in, duvarın arka tarafına sesini duyurmaya çalışması yürekleri dağladı. Ailesinin ve kendisinin Nazif Baba'yı ne kadar özlediklerini bağıra çağıra haykıran Mahir, babasının vazgeçmemesi için ona yalvardı.

AYTEN, FERİDE HAKİME'NİN KAPISINA DAYANDI

Aldatıldığını düşünen Ayten, bu olayla yüzleşmek için Adliye'ye gitti. Mahir'i Feride'nin odasına girerken gören Ayten olanı biteni anlamak için Feride Hakime'nin kapısına dayandı.

Kapı açılınca Mahir ve Feride'yi görecek olan Ayten ne yapacak? Nazif Baba'nın öldürülmesi gerektiğini düşünen Turgut, bu planını hayata geçirebilecek mi? Heyecan dolu 9. bölüm önümüzdeki hafta Pazartesi günü atv ekranlarında olacak...

İŞTE HERKESİ AĞLATAN O SAHNE!

BİZE ULAŞIN