Esteworld Etiler Hastanesi kadrosunu güçlendirdi!

Sağlık ve iletişim alanındaki başarılarıyla tanınan ve şirketlerin pazarlama ile markalaşması konusunda sektörün duayeni olarak kabul edilen Ebru Korman, Esteworld Plastik Cerrahi Hastanesi’ne transfer oldu. Korman, Esteworld Etiler Hastanesi’ne İşletme Müdürü olarak atandı.

1992 yılında gazeteci olarak profesyonel iş hayatına atılan Ebru Korman, 2000 yılından bu yana Türkiye'nin önemli kuruluşlarından;Dünya Göz Hastaneler Grubu,Acıbadem Sağlık grubu ve İstanbul Cerrahi Hastanesi'nde pazarlama ve iletişim direktörlüğü,işletme koordinatörlüğü ve marka yöneticiliği yaptı, çeşitli televizyon kanallarında sağlık programlarının yapımcılığı ve sunuculuğunu üstlendi. 1970 doğumlu olan Ebru Korman, ayrıca,yaşam koçluğu kavramınında Türkiye'de duyulmasına katkıda bulunan profesyonel Yaşam koçlarından biridir.

Bol ödüllü bir yönetici olarak tanınan Ebru Korman, Genç Türk-Alman İletişimciler Birliği-Başarı Ödülü, Türk-Alman Toplumsal Yardımlaşma Derneği Avrupa Sağlık Birimleri Araştırma ve Destek Ödülü, TheFederation Of Canadian Turkish Association Özel Başarı Ödülü ile birçok yardım kuruluşu, dernek ve üniversite tarafından çeşitli ödüllere layık görülmüştür.

Ebru Korman,bundan böyle sağlık alanında edindiği bilgi birikimi ve tecrübelerini Esteworld Plastik Cerrahi Hastaneleri Etiler Merkez Hastanesi'nde değerlendirecek.
BİZE ULAŞIN