En şirin sahtekar!

Gangnam Style'la şöhret olan PSY'ye ikizi kadar benzeyen Fransız, iki gün boyunca Cannes'da ünlülerle keyif çattı. Gerçek PYS, twitter'dan mesaj atınca foyası meydana çıktı

Cuma 24.05.2013
Son Güncelleme: Cuma 24.05.2013
ABONE OL
Fransa'da sıradan bir adam, Cannes Film Festivali'nde dünyaca ünlü yıldızlarla birlikte lüks otellerde yemek yemenin, en pahalı içkilerden içmenin ve en çılgın partilerde eğlenmenin bir yolunu buldu. "Gangnam Style" şarkısıyla bir anda tüm dünyanın dikkatlerini üzerine çeken Güney Koreli şarkıcı PSY'ye olan benzerliği, Denis Carre adlı Fransız vatandaşına tüm bu olanakları sağladı. PSY gibi göz alıcı ceketler giyen ve yuvarlak güneş gözlükleri ile Güney Koreli şarkıcıdan ayırt edilemeyen Carre, Cannes'da tam iki gün boyunca keyif çattı. Carre'nin PSY taklidi o kadar başarılıydı ki, son James Bond filminin güzel yıldızı Naomie Harris, kendisiyle fotoğraf çektirip internette paylaştı. Sahte PSY artık işi o kadar ileri götürdü ki, bir radyo istasyonunun reklam videosunda bile oynadı.

VE EĞLENCE SONA ERDİ
Tüm bunlar olurken Güney Kore'de bulunan PSY, "Görünen o ki, Cannes'da benden bir tane daha varmış... Görürseniz selamımı söyleyin" diye tweet atınca, sahte Gangnam Style Denis Carre'nin de rüyası sona ermiş oldu. Denis Carre, bir gece Dublin'de kız arkadaşıyla eğlenirken insanların kendisini PSY'ye benzettiğini, bir anda etrafını PSY hayranlarının sardığını, hatta gece kulübünü terk etmek için güvenlik kortejinin yardımına ihtiyaç duyduğunu söyledi. Taklit PSY, bu tip olayların sürekli tekrar ettiğini artık bu durumun kendisini çok rahatsız ettiğini de sözlerine ekledi.