Araçta misket havası oynarken, düşüp öldü

Seyir halindeki araç içinde misket havası oynarken açık kapıdan düşen şahıs, hayatını kaybetti.

Pazar 26.05.2013 00:00
Son Güncelleme: Pazar 26.05.2013 15:10
ABONE OL
Bursa'nın Mudanya ilçesinde alkollü bir şahıs seyir halinde ki araç içinde açık kapıdan sarkarak misket havası oynamaya başladı. Arkadaşının kullandığı araçtan düşerek yaklaşık 30 metre sürüklenen şahıs hayatını kaybetti.Merkez Osmangazi ilçesinde bulunan kültür parkta oturan İ.K. (33), S.S. daha sonra 3 bayan arkadaşı ile birlikte otomobille Mudanya ilçesine gitti. Sahil kenarında alkol alan 5 kişi, daha sonra aynı otomobille Bursa'ya dönmek için yola çıktı. Mudanya Yolu'ndan çevre yoluna giren araçta çalan misket havasına eşlik eden İ.K., yaşanan sarsıntı ile birlikte açık kapıdan düştü. Düşme sonrasında yaklaşık 30 metre sürüklenen İ.K., olay yerinde hayatını kaybetti.

MİSKET HAVASI ÖLÜM GETİRDİ

Arkadaşlarının haber vermesi üzerine olay yerine gelen polis ekipleri şahsın öldüğünü belirledi. Araç sürücüsü S.S. arkadaşları 3 bayan ifadelerinin alınması için polis merkezine götürüldü.

Arkadaşlarının polisteki ifadesine göre; Mudanya'dan alkol aldıktan sonra İ.K.'nin dönüş yolunda; "Ben bittim, ben öldüm" şeklinde yakındıktan sonra araçta çalan misket havasına eşlik etmek isterken bir anda açık kapıdan düştü. İ.K.'nin cenazesi otopsi yapılmak üzere Bursa Adli Tıp Kurumu Morgu'na götürüldü. Olayla ilgili inceleme başlatıldı.