Beni tercih ederdiniz

Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, İstanbul'da görev yapan başkonsoloslarla kahvaltıda buluştu. Topbaş, konuklarıyla zaferle çıktığı yerel seçimleri değerlendirdi

Belediye Başkanı Kadir Topbaş, İstanbul'da görev yapan başkonsoloslarla Emirgan Korusu'ndaki Beyaz Köşk'te bir araya geldi. Kahvaltı masasında konuklarına yerel seçimleri değerlendiren, yatırımlar hakkında bilgiler veren Topbaş, "Vatandaşlarımızın istikrarın bozulmaması adına gösterdikleri çaba dünya siyasi tarihine geçecek bir sonuçtur" dedi.

GURUR VERİCİ
İstanbul' da üçüncü kez başkanlık yapmanın kendisine gurur verdiğini belirten Topbaş, bunun büyük sorumluluklar yüklediğine de işaret ederek "10 yıl içerisinde İstanbul'da 27 milyar dolar gibi bir yatırım yapmayı başardık. Yaptığımız ve devam ettiğimiz dev yatırımlara rağmen bütçemizde paramız var" diye konuştu. Topbaş konsoloslara, "Beraberce güzelliği yaşadığımız İstanbul'da sizlerin de önemli katkılarınız olduğunu biliyorum. Sizler ülkelerinizi temsil ederek bir İstanbullu olarak burada yaşamaktasınız. Oy verecek olsaydınız herhalde beni tercih ederdiniz diye düşünüyorum. Çünkü değişim ve gelişmeleri beraber yaşamaktayız. Daha yapacak çok işimiz var" ifadelerini kullandı. Daha sonra konsoloslarla Emirgan Korusu'nu gezen Başkan Topbaş, lale kümeleri içindeki levhalardaki kodların akıllı telefonlara okutulması halinde isimlerinin çıktığını belirterek uygulamanın nasıl kullanıldığını da anlattı.
BİZE ULAŞIN