O gece kulübünde yine silahlar konuşmuş!

Şişli'de, Beşiktaşlı milli futbolcu Gökhan Töre'nin de aralarında bulunduğu 6 kişinin yaralandığı gece kulübünde, yaklaşık 15 gün önce eski bir futbolcunun da silahla yaralandığı öğrenildi.

  • Yaşam
  • Çarşamba 23.04.2014 21:16
Edinilen bilgiye göre, Esentepe'deki gece kulübünde Beşiktaşlı Gökhan Töre'nin yaralandığı olaydan yaklaşık 15 gün önce, eski Adanasporlu Erkan Ergün de kulübün tuvaletinde, bacağından tek kurşunla yaralandı ve özel bir hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı.

Polis ekiplerinin, olaydan bir hafta sonra hastaneden taburcu edilen Erkan Ergün'ün ifadesine başvurduğu, ancak eski futbolcunun ifade vermek istemediği ve kimliği henüz belirlenemeyen saldırgandan şikayetçi olmadığı kaydedildi.

Polisin ise görgü tanıkları ile kulüp görevlilerinin ifadelerine başvurduğu, iş yerinin güvenlik kamera görüntülerini de incelemeye aldığı öğrenildi.
Eski futbolcu Erkan Ergün, futbolda şike iddialarına ilişkin yürütülen soruşturma kapsamında gözaltına alınmış ve şike yaptığı gerekçesiyle Futbol
Federasyonu Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'ndan da 69 yıl hak mahrumiyeti cezası almıştı.

Öte yandan polis ekiplerinin yaklaşık 5 ay önce hizmete giren gece kulübüne 70'e yakın adli ve idari işlem yaptığı belirtildi. Polisin ruhsat ve iş yeri kurallarına uyulmadığı için gece kulübünün kapatılması için ilgili kurumlara yazı yazdığı öğrenildi.
BİZE ULAŞIN