AHaber 3 yaşında

Türkiye'nin ilk HD kanalı aHaber, kısa sürede rakipleri arasında farklı yayıncılığı ile ses getirdi

Turkuvaz Medya Gurubu'nun haber kanalı AHaber üçüncü yaşını kutluyor. "Haberin Kanalı" sloganıyla başladığı yayın hayatında; Türkiye'nin değerlerini çatısı altında toplayıp, gündemin nabzını tutarak, Türkiye ve dünyadan haberleri anında izleyicisine ulaştıran AHaber, 3. yaşında 2014'ün en hızlı yükselen haber kanalı olmanın da gururunu yaşıyor.

SES GETİREN PROGRAMLAR
Üstün teknolojisi ve profesyonel vizyonu ile Türkiye'de habercilik ve televizyonun çıtasını yükselten aHaber bu sürede başarılı programlara da imza attı. Diplomasi, Aklın Yolu, 60 Dakika, Yüzde Yüz Siyaset, Deşifre, Yaz-Boz gibi güncel programlar ve Bize Sorun, Z Raporu, İş'in Sırrı, Para Durumu, İş'te Hayat gibi programlar ile sıcak gelişmeleri izleyicilerine aktardı. AHaber, Gerçek Düşünce, Kültür Sanat Dünyası, Medya Dünyası, Kadraj, Hayatın Tadı, On Hayat, İclal Aydın ile Hafta Sonu, Bi Sormak Lazım, 90'a, Medikal gibi medya, yaşam, kültür- sanat, ve teknoloji programlarıyla da izleyicilerin tercihi oldu.

HABERCİLİKTE HEP ÖNDE

AHaber, ses getiren haberlere de imza attı. Şanlıurfa Cezaevi'nde çıkan ikinci yangında AHaber muhabiri Mücahit Yolcu, büyük bir başarıya imza atarak, cezaevi içinden görüntüleri sadece AHaber'de ekrana getirdi. Hakkında tutuklama kararı çıkarılan Irak Cumhurbaşkanı Yardımcısı Tarık El Haşimi de ilk olarak aHaber'de canlı yayında konuştu.
BİZE ULAŞIN