Müge Anlı gözyaşları içinde isyan etti

  • Yaşam
  • Salı 29.04.2014 15:22
6 yaşındaki Gizem, 9 yaşındaki Umut... Bugün ikisinden de art arda ölüm haberleri geldi. Olayı canlı yayında konuklarıyla değenlendiren Müge Anlı isyan etti. Çünkü Umut Zambak'ın ailesi dünden beri programın konuğuydu. Aile acı haber verilmeden canlı yayından çıkarıldı.

Sabah saatlerinde 6 yaşındaki Gizem Akdeniz'in ölüm haberi geldi. Canlı yayında konuyu değerlendiren Tatlı Sert programının sunucusu Müge Anlı olaya isyan ederken bir diğer konuğu 4 gündür kayıp olan Umut Zambak'ın ailesiydi... Anne Umu'tla iyi bir haber beklerken, su kuyusunda bir çocuk cesedinin bulunduğu haberi program ekibine ulaştı.

Bunun üzerine aile reklam arasında canlı yayınan çıkarıldı.. Program ekibi aileye kötü haberi veremezken, Manisa'ya ulaşmaları için gerekli hazırlıklara başlandı. Cesedin Umut'a ait olup olmadığı ailenin teşhisinin ardından belli olacak.

Bu arada programın sunucusu Müge Anlı da gözyaşlarını tutamadı. İki çocuktan gelen kötü haberlerin çok ağır olduğunu belirten Anlı, 'O çocuğun orada işi ne?' diye isyan etti. Bu sırada yayına 3G bağlantısıyla Manisa'dan görüntüler gelmeye başladı. Anlı, acı haberi alan Umut'un babasının feryatlarının 'Bunlar çok özel görüntüler' diyerek canlı yayından kaldırılmasını istedi.

VİDEO İÇİN TIKLAYIN!

BİZE ULAŞIN