Büyük ikramiyeyi bir rakamla kaçırdı

Büyük ikramiye 50 milyon lira çeyrek bilete isabet etti. Niğde'deki talihli merakla aranırken büyük parayı bir rakamla kaçıran talihsiz emekli vatandaş hüzne boğuldu.

Büyük ikramiyeyi bir rakamla kaçırdı
Yılbaşı özel çekilişinin büyük ikramiyesi olan 50 milyon lira çeyrek bilete isabet etti. Şanslı numaraların ikisi Aydın'da biri Niğde'de diğeri de Ankara'da satıldı. Niğde'deki talihli merakla aranırken büyük parayı bir rakamla kaçıran talihsiz emekli vatandaş hüzne boğuldu.

Niğde'de şanslı kişinin lisesi bir öğrenci olduğu konuşulurken teselli ikramiyesi kazananlar bayilere gitti. Bayi camlarına asılan gazetelerden bilet numaralarını kontrol eden vatandaşlar, 12 buçuk milyonun Niğde'de kime çıktığını merak ediyor.


"1 NUMARAYLA 12 BUÇUK MİLYON GİTTİ"

Niğde merkezde bulunan Ucuzzular Piyango bayisi vitrinine "50 Trilyon Bizde" yazısı astı ama bileti bayinin sattığı daha netlik kazanmadı.

Necati Ballı isimli emekli vatandaş 1 numara ile 12 buçuk milyonu kaçırdı. Ballı, "Teselliyi boşver de 1 numarayla 12 buçuk milyon gitti. Bu normal para, ama yinede şükür. Gece aklıma geldi 2 ile başlıyor dediler, sonu da 0 ile bitiyor dediler. Bende Sabah baktım biletime teselli olarak 50 Bin TL ama ne kadar para verecekler bilmiyorum" dedi.

Dönerci Selim Erden ise, son 3 rakamla 12 buçuk milyonu kaçırdığını söyledi. Erden, "Piyangonun gece Niğde'ye çıktığını öğrendim, son 3 rakamı ile kaçırdım" diye konuştu.

Büyük ikramiye lise öğrencisine mi çıktı?


İŞTE SIRALI TAM LİSTE - TIKLAYIN!

MİLLİ PİYANGO BÜYÜK İKRAMİYE HANGİ NUMARAYA VURDU

MİLLİ PİYANGO 2015 YILBAŞI ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

ŞANS TOPU ÇEKİLDİ
BİZE ULAŞIN