Yılbaşı eğlencesi sonu oldu

Yılbaşı eğlencesi sonu oldu

İzmir'in Buca ilçesinde, iddiaya göre, yeni yıl kutlamalarında alkolle birlikte uyuşturucu alan üniversite öğrencisi Mesut E., fenalaşınca kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

  • İHA
  • Yaşam
  • Cuma 02.01.2015 15:45
Dokuz Eylül Üniversitesi Fen Fakültesi Kimya Bölümü 4'üncü sınıf öğrencisi Mesut E, yeni yıl kutlamak için üniversitedeki arkadaşlarının evine gitti. Yılbaşı eğlencesi yapan üniversiteliler ilerleyen saatlerde uyudu. Bir süre sonra 22 yaşındaki Mesut E, uyanıp önce istifra etti ardından sabah saatlerinde fenalaştı. Durumu fark eden arkadaşları, evlerinin yakınındaki özel bir hastaneye kaldırdı. Burada yapılan müdahalelere rağmen Mesut E, hayatını kaybetti. Mesut E'ın cesedi, otopsi için İzmir Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı. Mesut E'ın kesin ölüm nedeninin belirlenmesi için vücudundan parça alındığı ve detaylı otopsi yapılacağı bildirildi.

Polis, Mesut E'ın kaldığı evdeki iki arkadaşının ifadesine başvurdu. Verilen ifadelerde, yılbaşı eğlencesinde alkol ve esrar kullandıklarını, uyudukları sırada Mesut E'ın istifra ettiğini, sabah yeniden fenalaşınca hastaneye götürdüklerini belirttikleri öğrenildi.

Bu arada, üniversiteli gencin Çanakkale'de yaşayan ailesi de acı haberi alır almaz İzmir'e geldi. Acılı aile, gözyaşlarına boğuldu.
BİZE ULAŞIN