Minibüste infaz edilen Musa Çamur hayatını kaybetti

Sakarya'da dün gece saatlerinde minibüs içerisinde meydana gelen silahlı saldırıda ağır yaralanan Musa Çamur (31), hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.

Minibüste infaz edilen Musa Çamur hayatını kaybetti
Sakarya'nın Adapazarı ilçesinde ikamet eden 31 yaşındaki bir çocuk babası Musa Çamur, sahibi olduğu iş yerinin önünde henüz ismi belirlenemeyen bir kişi tarafından minibüs içerisinde silahlı saldırıya uğradı.

TÜM MÜDAHALELERE RAĞMEN KURTARILAMADI

Mermilerin isabet ettiği Musa Çamur, bir süre sonra minibüsten inerek saldırganın peşinden koşmaya başladı. Kısa bir süre sonra yardım istemek için olay yerine gelen Çamur, burada yere yığıldı. Çevredeki vatandaşların haber vermesi üzerine olay yerine gelen 112 Acil ekipleri tarafından ilk müdahalesi yapılan genç adam, hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.

Polis ekipleri, saldırının gerçekleştiği bölgede geniş güvenlik önlemleri alırken, olay yeri inceleme ekipleri ise çalışma yaptı. Polis, saldırganın yakalanması için geniş çaplı araştırma başlattı. Saldırıda hayatını kaybeden Musa Çamur'un cenazesi İstanbul Adli Tıp Kurumu'na gönderildi.
BİZE ULAŞIN