Kaynanasını taciz edeni öldürüp yaktı

Kayseri'de 5 ay önce evlenen çiğ köfteci Adem Polat, kayınvalidesini taciz eden uyuşturucu bağımlısı Murat Avşar'a kurşun yağdırdı

Kaynanasını taciz edeni öldürüp yaktı
Kayseri'de 22 yaşındaki Adem Polat, kayınvalidesini taciz eden Murat Avşar'ı kurşunlayarak öldürdükten sonra cesedini ateşe verdi. Kayseri'de çiğ köfte satan 22 yaşındaki Adem Polat, 5 ay önce evlendi. Uyuşturucu bağımlısı olduğu öğrenilen Murat Avşar ise Polat'ın kayınvalidesini taciz etmeye başladı.

YETİNMEDİ, 'ARACI OL' DEDİ

Bununla da yetinmeyen Avşar, Adem Polat'a kayınvalidesi için aracı olmasını istemeye başladı. Bu durumu gururuna yediremeyen Polat, Murat Avşar'ı konuşmak için mahallenin iki kilometre uzağında bulunan dağlık alana çağırdı. Murat Avşar ile Adem Polat arasında başlayan tartışma kavgaya dönüştü. Bir anda üzerinde taşıdığı tabancayı çıkaran Polat, Avşar'ı önce karnına iki el, ardından da başına iki el ateş ederek öldürdü. Cesedi de yaktığı öne sürülen Polat, daha sonra avukatıyla birlikte karakola giderek polise teslim oldu. Polat'ın emniyetteki ifadesinde "Namusum için vurdum ama cesedi ben yakmadım" dediği öğrenildi. Polat sorgusunun ardından sevk edildiği mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.
BİZE ULAŞIN