Sesler, hayaller hikâyeler yarışacak

Sesler, hayaller hikâyeler yarışacak

Pazar akşamı başlayacak "En Sevdiğim 3 Şarkı" adlı yarışma, müziğe doyurup, yarışmacıların hikâyeleriyle izleyenleri ekrana kilitleyecek

Sunuculuğunu Behzat Uygur'un üstlendiği "En Sevdiğim 3 Şarkı" adlı yarışma, pazar akşamı atv'de başlıyor. Yarışmanın jüri koltuğunda Nihat Doğan, Hande Ataizi ve Burak Kut yer alıyor. "Bu Tarz Benim" yarışmasında gençlerin sevgisini kazanan Tuğçe Ergişi ve Özlem Özden de sahne arkasında yarışmacıların aileleri ve yakınlarıyla beraber olup onların heyecanını, umudunu paylaşacak. Programda jüri üyeleri, seçimlerini profesyonel müzik yorumlarıyla değil daha çok hisleriyle yapacak. Yarışmacılar jüriyi sesleriyle, seçtikleri şarkıyla, sahne performansları ya da 50 bin lira için kurdukları hayallerle etkilemeye çalışacak. Sevilen şarkıların söyleneceği yarışma 3 turdan oluşuyor. İlk turun sonunda 12 yarışmacıdan yalnızca 6'sı ikinci tura devam edip en sevdikleri ikinci şarkıyı seslendirecek. Finale çıkmayı başaran 3 kişiden biri de 50 bin lirayı kazanacak.

MÜZİSYEN ÇOCUKLAR HEM OYNATTI HEM AĞLATTI - TIKLAYIN

HER HAFTA 12 KİŞİ YARIŞACAK

Her hafta 12 kişinin yarışacağı ve gecenin sonunda jürinin oylarıyla bir kişinin 50 bin lira kazanacağı yarışmayı sunacak olan Behzat Uygur, şunları söyledi: "Öncelikle bu bir şarkı yarışması değil. Star yaratmaya çalışmıyoruz. Bu yönüyle hoşuma gitti. Yapımcıları dostlarım. Farklı şeyleri denemek istediğim için kabul ettim.

BİRİNCİ OLANA ANINDA 50 BİN LİRA
Yarışmanın sunuculuğunu üstlenen Behzat Uygur, kazananın star olacak diye bir iddiasının olmamasının kendisini cezbettiğini söyledi. Uygur, "Sesin çok iyi olmaz ama şarkıyı çok iyi yaşatabilirsin. Jüri, performansından, hikâyesinden ve hayalinden etkilendiği yarışmacıyı seçip finale taşıyacak. Programın en güzel yanlarından biri de ödül almak için aylarca beklenmeyecek olması" diye konuştu.
BİZE ULAŞIN