atv'de modern bir masal: Kara Ekmek

Cuma akşamı başlayacak atv'nin yeni dizisi "Kara Ekmek" kalbinde kötülük olanın kaderinde mutluluk olamayacağını, iyinin de kaderini aşkla çizeceğini anlatıyor

atv'de modern bir masal: Kara Ekmek
atv ekranlarında 23 Ocak Cuma saat 20.00'de seyircisiyle buluşacak "Kara Ekmek" sıra dışı hikâyesi ve güçlü oyuncu kadrosuyla izleyiciyi derinden etkileyecek. Hayri Aslan'ın sahibi olduğu Limon Film'in yapımcılığını üstlendiği, yönetmenliğini ise Taner Akvardar'ın yaptığı "Kara Ekmek," kalbinde kötülük olanın kaderinde mutluluk olamayacağını, iyinin de kaderini aşkla çizeceğini anlatıyor. Modern masal tadındaki senaryosuyla dikkat çeken dizide Özlem Yılmaz, Engin Hepileri, Altan Erkekli, Ahmet Levendoğlu, Ushan Çakır, Gülçin Santırcıoğlu, Anıl İlter, Elif Can Ongurlar, Şefika Ümit Tolun, Hale Akınlı, Gönen Bozbey, Başak Daşman, Berkay Tulumbacılar, Eren Balkan, Güzin Usta, Müge Uyar, Ali Barışık, Bülent Onur, Nehir Kekeç ve Engin Ege Çıray gibi oyuncular rol alıyor. Dizinin konusu ise şöyle: Mine (Elif Can Ongurlar) ve Asiye (Özlem Yılmaz), İstanbul'un kenar mahallelerinden birinde parasız, sevgisiz, umutsuz yaşamaya çalışan iki kız kardeştir. Asiye, hamile kaldığı sevgilisini bıçaklamak zorunda kalır ve bu olaydan sonra onlar için kaçmaktan başka çare kalmaz.

İKİ KIZ KARDEŞİN YOLCULUĞU
Kardeşler, bu yolda korkunç bir cinayete tanık olur. Bir genç kız hayatını kaybederken, eski kaderini ve kaçmaya çalıştığı ne varsa da peşinden sürükleyen Asiye, bir başkasının kimliğinde yeniden doğar.
BİZE ULAŞIN