Kara Ekmek'ten muhteşem başlangıç

Kara Ekmek'ten muhteşem başlangıç

ATV'nin yeni dizisi Kara Ekmek yayınlandığı ilk gün sosyal medyada en çok konuşulan dizi oldu.

  • Yaşam
  • Cumartesi 24.01.2015 13:42
Kara Ekmek ilk bölümü ile sosyal medyada gündeme oturdu.

Bölüm #karaekmek etiketiyle başladıktan kısa süre sonra, Twitter kullanıcıları tarafından gördüğü yoğun ilgiyle Twitter Türkiye Trending Topics listesine girmeyi başararak diziyi TT yaptılar. Özlem Yılmaz ise Kara Ekmek dizisiyle oyunculuğuyla Sosyal Medyada en çok konuşulan kişilerden oldu.

Dikkat çeken senaryosuyla sosyal medyada konuşulan dizinin başrollerinde Özlem Yılmaz, Engin Hepileri, Altan Erkekli, Ahmet Levendoğlu, Ushan Çakır, Gülçin Santırcıoğlu, Anıl İlter, gibi başarılı isimler yer alıyor.

İlk bölümü dün akşam (23 Ocak Cuma) yayınlanan diziyi tüm oyuncular ve yapım ekibi birlikte izledi. Yapımcılığını Limon Film'in üstlendiği; Taner Akvardar'ın yönetmenliğini yaptığı dizi de kalbinde kötülük olanın kaderinde mutluluk olamayacağını iyinin de kaderini aşkla çizeceğini anlatan modern bir hikâyedir.

Mine ve Asiye, İstanbul'un kenar mahallelerinden birinde parasız, sevgisiz, umutsuz yaşamaya çalışan iki kız kardeştir. Hayat dört bir koldan üstlerine yürümektedir. Asiye, hamile kaldığı sevgilisini bıçaklamak zorunda kalır. Artık onlar için kaçmaktan başka çare kalmamıştır. Çıktıkları bu yolda korkunç bir cinayete tanık olurlar. Bir genç kız hayatını kaybederken, Asiye bir başkasının kimliğinde yeniden doğacaktır. Eski kaderini ve kaçmaya çalıştığı ne varsa peşinden sürükleyerek...

BİZE ULAŞIN