Polis memuru silahla yaralandı

Madde bağımlısı bir kişinin ailesine zarar verdiği ihbarı üzerine olay yerine giden polislerden birisi, çıkan arbedede silahını alan bağımlının ateş etmesi sonucu yaralandı

Polis memuru silahla yaralandı
Bahçelievler'de bir ihbar üzerine olay yerine giden polis, uyuşturucu bağımlısı olduğu ileri sürülen zanlının silahlı saldırısına uğradı. Polis operasyon başladı, bölgeye özel tim sevk edildi. Saldırgan etkisiz hale getirildi.

Bahçelievler Soğanlı'da bir evde kavga olduğu yolundaki ihbara giden polislere söz konusu evden ateş açıldı. Olayda 1 polis karın ve kalçasına isabet eden kurşunlarla, 1 sivil de kulağından yaralandı. Polis evin bir bölümüne kendini kilitleyen eli silahlı saldırganı etkisiz hale getirmek için çalışıyor. Saldırganın uyuşturucu bağımlısı olduğu belirtiliyor.

KAVGA İHBARINA GİTTİ

Edinilen bilgiye göre Bahçelievler Soğanlı semtinde bulunan bir evde kavga olduğu yolunda ihbar eden polis ekibi olay yerine gitti. Söz konusu evdeki olaya müdühale etmeye çalışan polise ateş açıldı.

UYUŞTURUCU BAĞIMLISI

Uyuşturucu bağımlısı olduğu belirtilen saldıganın silahından çıkan kurşunlar polisin karın ve kalçasına isabet etti. Olay üzerine adrese çok sayıda takviye ekip sevkedildi.

Yaralı polis hastaneye kaldırıdı. Evin bir bölümünde saklanıp, saklandığı yere kendini kilitleyen saldırganın etkisiz hale getirilmesi için çalışma başlatıldı. Olay yerine özel tim polisleri de geldi.

Saldırgan etkisiz hale getirildi.
BİZE ULAŞIN