İşe değil ölüme servis

İşe değil ölüme servis
Antalya'nın Gazipaşa ilçesinde mevsimlik işçileri taşıyan otobüs ile TIR çarpıştı. Kazada 4 kişi öldü, 49 kişi de yaralandı. Kaza Gazipaşa ilçesi Zeytinada Mahallesi D 400 Karayolu üzerinde meydana geldi. Batman'dan Antalya'ya mevsimlik işçileri taşıyan Veysel Çelik (29) yönetimindeki otobüs, karşı yönden gelen Mesut Can idaresindeki TIR'la kafa kafaya çarpıştı. Otobüste sıkışan işçiler, uzun süren çalışmalar sonucunda kurtarıldı. Kazada sürücü Veysel Çelik ve muavin Kubilay Altınışık ile yolculardan Mahmut Denktaş olay yerinde yaşamını yitirdi. Yolculardan Kezban Alkan (25) ise ambulansla hastaneye götürülürken hayatını kaybetti. Kazada 49 kişi de yaralandı. Kaza sonrası şehirlerarası D 400 Karayolu yaklaşık 2 saat trafiğe kapandı.

FİLYOS ÇAYI AİLEYİ YUTTU
Zonguldak'ın Çaycuma ilçesinden Karabük'e giden Ökkeş Şimşek yönetimindeki otomobil, Ören köyü mevkisinde Filyos Çayı'na devrildi. Jandarma suya gömülen araçtaki sürücü ve eşi Serpil Şimşek'i kıyıya çıkardı. Öğretmen olan çiftin hayatını kaybettiği belirlendi. Araçta bebek koltuğu bulunmasının ardından çiftin 4 yaşındaki oğlu Muhammet Emin'in de suda kaybolduğu ihtimali üzerine arama çalışması başlatıldı.

JAPON GAZETE Cİ ÖLDÜ
Öte yandan Şanlıurfa Akçakale karayolu üzerinde kamyonla çarpışan kamyonda 2 kişi yaşamını yitirdi. Ölenlerden birinin IŞİD'in elindeki rehinelerle ilgili haberi takip eden Japon kadın gazeteci Kazumi Takaya oldugu belirtildi.
BİZE ULAŞIN