Doğum gününde eski sevgili dehşeti

İnşaat firması sahibi Muhlis Kızan, kendisinden ayrılan 23 yaşındaki eski aşkını, arkadaşının doğum günü partisinde öldürüp intihar etti

Doğum gününde eski sevgili dehşeti
Aydın'ın Nazilli ilçesinde yaşayan 23 yaşındaki Funda Altınbezer, 5 yıl önce Bodrum'a giderek otellerde çalışmaya başladı. Bu dönemde bir arkadaş ortamında, inşaat firması sahibi Muhlis Kızan (39) ile tanıştı. İkilinin kısa sürede ilerleyen arkadaşlıkları aşka dönüştü. Ancak bir yıl önce aralarında anlaşmazlık başlayınca Muhlis Kızan'ı terk eden genç kız, Nazilli'deki ailesinin yanına döndü.

BARIŞMAYI REDDETTİ

Kızan ise genç kızla yeniden barışmak istedi. Ancak genç kız kabul etmeyince de tehditlere başladı. Bu arada Funda Altınbezer, önceki gün Bodrum'da çalıştığı dönemde tanıştığı arkadaşı Özge Koçeli'nin doğum günü için Gümüşlük'e geldi. Eski sevgilisinin Bodrum'a geldiğini öğrenen Muhlis Kızan konuşmak için Gümsan Sitesi'ndeki eve gitti. Konuşmaya başlayan ikili arasında kısa süre sonra tartışma çıktı. Tartışmanın büyümesi üzerine ev sahibi Özge Koçeli, yardım istemek için dışarıya çıktı.

SİLAHINI ÇEKTİ VE...

Bu sırada yanında getirdiği silahı çeken Kızan, genç kızı öldürüp intihar etti. Hemen geri dönen Koçeli, ikilinin kanlar içindeki cesetlerini buldu. Cesetler, Nöbetçi Cumhuriyet Savcısı, jandarma ve olay yeri ekiplerinin incelemelerinin ardından otopsi için Muğla Adli Tıp Kurumu'na gönderildi. Doğum gününde arkadaşı öldürülen ve büyük bir şok yaşayan Özge Koçeli, yakınları tarafından teselli edilmeye çalışıldı. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.
BİZE ULAŞIN