Yasak aşk bebeğini vermeye kalktılar

Evli işadamı ve yasak aşk yaşadığı sevgilisi bebeklerini başka bir aileye verirken yakalandı. Bebek çocuk yuvasına teslim edildi

Yasak aşk bebeğini vermeye kalktılar
Bursa'da paralel yapıya yakınlığıyla bilinen evli ve 3 çocuk babası tekstilci Hikmet Sarıçam (56), 35 yaşındaki Bedriye Şahin'le yasak aşk yaşamaya başladı. Geçen yıl bu ilişki sonucu hamile kalan genç kadın yine paralel yapıya ait Bahar Hastanesi'nde bir erkek çocuk dünyaya getirdi. Sarıçam ise bebeği bir aracı yoluyla başka bir aileye vermek üzere anlaştı. Ayrıldığı eşinden de bir oğlu olan kadın bu durumu kabul etti. Ancak olayı öğrenen bir vatandaş polise ihbarda bulundu. Polis hastanede önlem aldı. İşadamı ve sevgilisi, sezaryenle dünyaya gelen bebeği başka bir aileye götürecek olan 3 aracıyla hastane bahçesinde buluştu. Elinde sigarasıyla bebeğini hiç tanımadığı bir kadının kucağına veren genç kadın daha sonra evinin yolunu tuttu.

'ÖLDÜ'YALANINI YAYDI

Sevgilisinin 9 ay hamile gezdikten sonra çocuksuz eve dönmesinin kuşku yaratacağını düşünen Hikmet Sarıçam, genç kadına bebeğin doğumda öldüğünü söylemesini istedi. Ancak komşular başsağlığı için akın edince bunalıma giren genç kadın evi terk etti. Bunun üzerine işadamı boş bir cenaze arabasını evin önüne gönderip ölüm yalanının daha inandırıcı olmasını sağladı. Bebeği alan aracılar ise şehirden çıkarken yakalandı. Bebek çocuk yuvasına teslim edilirken, gözaltına alınan 3 aracı, Sarıçam ve Şahin, tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.
BİZE ULAŞIN