Hollanda'nın idol kadını bizden biri

Kadın dergisi Vrouw'un anketine katılan 30 bin Hollandalı'nın idolü seçtiği moda tasarımcısı Gülşen: İnsanın başarıları nedeniyle ödül alması çok güzel

Hollanda'nın idol kadını bizden biri
Beyonce ve Madonna gibi dünya yıldızları tarafından tercih edilen 'SuperTrash' isimli moda markasının yaratıcısı ve tasarımcı Olcay Gülşen, Hollanda'da kadın dergisi Vrouw okuyucuları tarafından ödüle layık görüldü. Hollanda doğumlu ve bu ülkenin vatandaşı olan Gülşen her yıl yapılan ankette Hollandalı kadınlardan rekor oy alarak moda ve iş dünyasında idol kadın seçildi. Amsterdam'daki törende derginin yazarlarından Sandra Schuurhof'un elinden ödülünü alan ve törene kendi koleksiyondan bir giysiyle çıkan Gülşen, "Birçok ödül töreni güzellik ve çekicilik üzerinden değerlendiriliyor. Fakat kim olduğum ve neler başardığım için beğenilmek sevindirici. İnsanın başarıları nedeniyle ödül alması güzel." dedi. Surinam asıllı Hollandalı emektar futbolcu Edgar Davids'in nişanlısı olan 35 yaşındaki Gülşen, Hollanda Waalwijk doğumlu.

21 YAŞINDA ŞİRKET KURDU
İnsan Kaynakları Yönetim Ajansı olarak ilk şirketini henüz 21 yaşındayken kuran Gülşen son 10 yıldır iş dünyasındaki başarılarıyla Hollanda'da bir çok dergi ve kurumdan 'Yılın Moda Girişimcisi', 'Yılın Genç İş Kadını' gibi bir çok ödül aldı.
BİZE ULAŞIN