Boşanan koca dehşet saçtı: 5 ölü

Ermenek'te 15 gün önce eşinden boşanan Hakan Narlı dehşet saçtı. Narlı, eşini, kayınvalidesini iki baldızı ve eşinin kuzenini av tüfeği ile vurarak öldürdü

Boşanan koca dehşet saçtı: 5 ölü
Karaman'ın Ermenek ilçesinde 26 yaşındaki Hakan Narlı, 15 gün önce boşandığı eşiyle barışmak için gittiği kayınpederinin evinde eşini, kayınvalidesini, 12 ve 13 yaşındaki 2 baldızı ile eşinin erkek kuzenini av tüfeğiyle öldürdü. Olay, saat 19.00 sıralarında Keşillik Mahallesi'nde meydana geldi. İşsiz Hakan Narlı, kaçırarak evlendiği 3 yıllık eşi Şerife Şahin (20) ile iddiaya göre şiddetli geçimsizlik sonucu 15 gün önce boşandı. Şerife Şahin de 1 yaşındaki oğlunu alıp babası Murat Şahin'in evine yerleşti. Hakan Narlı, iddiaya göre boşandığı eşiyle barışmak için kayınpederinin evine gitti. Bir süre evin yakınında bekleyen Narlı, pazardan dönen 43 yaşındaki kayınvalidesi Ayşe Şahin ile eşinin dayısının oğlu Hüseyin Akkulak'ın (24) geldiğini görünce, konuşmak için yanlarına gitti.

AV TÜFEĞİ İLE KATLİAM YAPTI

Olumsuz yanıt Narlı, av tüfeğiyle kayınvalidesi ve eşinin kuzeni Akkulak'ın üzerine ateş açtı. Ayşe Şahin ve Hüseyin Akkulak, kanlar içinde yere yığıldı. Ardından eve giren Narlı, eşi Şerife Şahin ile baldızları Şeyda (12) ve Şeyma Şahin'in (13) üzerine ateş açtı. Ardından 1 yaşındaki oğlunu alıp kaçan Narlı, polis merkezine gidip teslim oldu. Olay yerine gelen sağlık görevlileri yaptıkları kontrolde 2'si çocuk 5 kişinin öldüğünü belirledi. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

BİZE ULAŞIN