Özbizerdik 1 saat rahat duramadı

Şişli'de bir otelde yakalanan Onur Özbizerdik 'adli kontrol' kararıyla serbest bırakıldıktan sadece 45 dakika sonra kız arkadaşını darp etti

Özbizerdik 1 saat rahat duramadı
Beşiktaş Etiler'de tartıştığı gruba ve havaya ateş etmekten aranırken önceki gün Şişli Bomonti'deki bir otelde gözaltına alınan ünlü kabadayı Dündar Kılıç'ın torunu ve Alaattin Çakıcı'nın üvey oğlu Onur Özbizerdik, sabah saatlerinde adliyeye sevk edildi. Özbizerdik, emniyetten çıkarılıp adliyeye götürüldüğü sırada gazetecilerin sorularına "Kuzey Irak'ta bin 500 kişiyi vurdum" cevabını verdi. Cumhuriyet Savcılığı'nca ifadesi alınan Özbizerdik, "Meskun mahalde ateş açarak genel güvenliği tehlikeye atmak ve ruhsatsız silah bulundurmak" suçlarından tutuklanması istemiyle mahkemeye sevk edildi. Özbizerdik, nöbetçi İstanbul 5. Sulh Ceza Hakimliğindeki sorgusunda, "Silah kendisi ateş aldı. Çok pişmanım" dedi. Özbizerdik ayda bir gün karakola imza atmak şartıyla tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı. 'Adli Kontrol' kararı ile serbest bırakılan Özbizerdik'in adı serbest kalışından saatler sonra yeni bir vukuata karıştı.

ONUR ÖZBİZERDİK KİMDİR TIKALYIN

KIZ ARKADAŞINI ÖLDÜRESİYE DÖVDÜ

İddialara göre Onur Özbizerdik serbest kaldıktan sadece 45 dakika sonra Sarıyer Maden Mahallesi'ndeki Sarıyer Konakları'na giderek yakalanmasından sorumlu tuttuğu manken sevgilisi Melis Çakır'ın kapısına dayandı. Sevgilisini döverek dişlerini kıran Özbizerdik aynı zamanda silahla tehditler savurdu ve genç kadını tanınmayacak hale getirdikten sonra kayıplara karıştı. Melis Çakır, telefonla arayıp yardım istediği polisler tarafından Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. Özbizerdik'ten şikayetçi olan genç mankenin tedavisi sürüyor.
BİZE ULAŞIN