Aranan kadın ahırda bulundu!

Kütahya'da koca dayağından kaçtığını iddia eden kadın, 28 saat sonra AFAD ekipleri tarafından terk edilmiş bir ahırda bulundu.

Edinilen bilgiye göre, Adana'dan Kütahya'ya kesim yapmak için Kütahya merkeze bağlı Akçamecit köyüne gelen Hacı Ahmet Y. (31) ve eşi Dursun Y. (25), sabah saatlerinde bilinmeyen bir nedenle tartışmaya başladı. Eşinden şiddet gören Dursun Y. sabah saatlerinde ormanda bulunduğu çadırdan ayrıldı. Hacı Ahmet Y. eşi Dursun Y.'nin geri dönmemesi üzerine Jandarma Ekipleri ve Kütahya AFAD'dan yardım istedi.

Yapılan İhbar üzerine arama çalışmalarına başlayan ekipler gece geç saatlere kadar arama yaptı. Ertesi günü tekrar arama çalışmalarına başlayan AFAD Ekipleri, kadını 28 saat sonra çadırlara 2 kilometre uzaklıkta terk edilmiş ahırda baygın vaziyette buldu.

AFAD Ekipleri tarafından bulunan Dursun Y., Jandarma Ekiplerine teslim edildi. Dursun Y. yapılan sağlık kontrolünün ardından ifadesi alınmak üzere Jandarma Karakolu'na götürüldü. Şikayet üzerine şüpheli Hacı Ahmet Y., jandarma tarafından gözaltına alındı.
BİZE ULAŞIN