Meteoroloji 11 Eylül İstanbul hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden yapılan açıklamalara göre İstanbul'da parçalı bulutlu bir hava var. Bununla birlikte sıcaklıkların da yeniden etkisini göstermesi bekleniyor

Meteoroloji 11 Eylül İstanbul hava durumu
Meteroloji Genel Müdürlüğü'nden yapılan son değerlendirmelere göre; Ülkemizin doğusu ile kuzeybatı kesimlerinin parçalı yer yer çok bulutlu, Kırklareli'nin kıyı ilçeleri ve sabah ilk saatlerde Hakkari çevreleri ile zamanla İstanbul, Kocaeli ve Sakarya'nın kuzey kıyıları, Batı Karadeniz kıyıları ve Edirne çevrelerinin yerel olmak üzere parçalı bulutlu geçeceği tahmin ediliyor.

11 Eylül Cuma günü için, Meteroloji Genel Müdürlüğü'nden yapılan son değerlendirmelere göre ülkemizin kuzey kesimlerinin parçalı yer yer çok bulutlu, öğleden sonra Trakya, Batı Karadeniz'in iç kesimleri, Çorum, Çankırı ve Kırıkkale çevreleri ile Ankara'nın doğu ilçelerinin yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı, diğer yerlerin az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor. Doğu Akdeniz ile Doğu ve Güneydoğu Anadolu'nun batısında toz taşınımı bekleniyor.
BİZE ULAŞIN