Survivor 2016 ikinci eleme adayı belli oldu

Survivor 2016'nın dün akşam yayınlanan bölümünde takımlar arasında gerçekleşen dokunulmazlık oyunu sonunda oyunu kaybeden taraf belli oldu. Kaybeden takım bir eleme adayını daha potaya çıkardı...

Survivor 2016 ikinci eleme adayı belli oldu

Survivor 2016'da bu hafta heyecan dolu yarışmalar yaşandı. Survivor son bölümde dokunulmazlık oyununun ilkini gönüllüler takımı kaybetmişti. Oynanan ikinci dokunulmazlık oyununu da gönüllüler takımı kaybedince ortaya kritik bir sonuç çıktı.Serkay ve Efecan eleme potasında karşı karşıya olacaklar.

Yarışmanın ilk günlerinden beri dostlukları ile bilinen iki isim elem potasında kaybedilen iki dokunulmazlık oyunun ardından karşı karşıya geldi. Peki bu hafta kim elenecek? İşte Survivor'da yaşananlar ve bu hafta meydana gelen olaylarDün akşam Survivor'da dokunulmazlık oyunu oynandı. Dokunulmazlık oyununu kaybeden gönüllüler takımında, bireysel dokunulmazlık sembolünü ise yine İbrahim kazandı. Konseyde yapılan oylamada gönüllüler takımından ilk eleme adayı olarak Serkay'ın adı yazıldı.

Son oynanan dokunulmazlık oyununu da gönüllüler kaybedince Efecan otomatikman ikinci eleme adayı oldı

SURVİVOR'DA KİMİN ADI YAZILDI?

Geçen hafta dokunulmazlığı kaybeden ve İbrahim Yattara'nın elendiği ünlüler takımı bu hafta ilk dokunulmazlık oyununu kazandı. Dokunulmazlık oyununu kaybeden gönüllüler takımında, bireysel dokunulmazlık sembolünü ise yine İbrahim kazandı. Konseyde yapılan oylamada gönüllüler takımından ilk eleme adayı olarak Serkay'ın adı yazıldı. Pazartesi akşamı ise ikinci dokunulmazlık oyunu yapılacak ve elemeye kalacak 2. isim de belli olacak.

SURVİVOR 2016 KİM ELENDİ?

Survivor'da son defa yapılan ve büyük finale kadar geçerli olacak SMS oylarının sonuçlarına göre ise bu hafta Survivor'dan elenecek isim belli olacak.

Takımda adı en çok yazılarak eleme potasına giren ilk isim Serkay oldu..

Survivor 2016 yeni bölümünde dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Bu hafta yapılacakolan Survivor eleme gecesi öncesi, Survivor'dan kim elendi sorusunun muhtemel cevabını belirleyecek dokunulmalık ve bireysel dokunulmazlık oyunlarını hangi takım ve kim kazandı?

Survivor'da bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan İbrahim değişen kurallar ile birlikte isim söyleyemiyor, ancak kendisini eleme potasından korumuş oluyor. Survivor'ın başından beri en iyi anlaşan iki yarışmacı olan Serkay ve Efecan durum böyle olunca birbirlerinin adını yazmak zorunda kaldı. Şimdi gözler yarın oynanacak dokunulmazlık oyununun sonucunda olacak. Eğer gönüllüler takımı oyunu kaybederse Serkay ve Efecan eleme potasında olacaklar..

Survivor 2016 yeni bölümünde heyecanlı dokunulmazlık oyunu oynandı ve haftanın eleme adayları belirlendi? Peki Survivor 2016 yeni bölümünde dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

BİZE ULAŞIN