15 Temmuz’u kliple kınadılar

ABD’li müzik grubu Black Eyed Peas terör olaylarına dikkat çektiği klibinde, 15 Temmuz darbe girişiminin bir kadın şehidine de yer verdi

15 Temmuz’u kliple kınadılar

ABD'li ünlü hip-hop müzik grubu Black Eyed Peas, yıllar önce dinleyicilerle buluşturduğu "Where is the Love" isimli şarkısını yeniden düzenleyerek yeni bir klip çekti. Klipte Justin Timberlake, Usher, The Game, Jessie J, Jaden Smith, Jamie Foxx, Nicole Scherzinger ve P. Diddy gibi ünlü şarkıcıları da yanına alan Black Eyed Peas grubu dünyadaki terör olaylarına dikkat çeken klibiyle büyük ilgi topladı.

15 TEMMUZ'UN ANİMASYON FİLMİ YAPILDI

Klipte FETÖ tarafından alçakça planlanan 15 Temmuz'daki darbe girişimi sırasında hayatını kaybeden bir kadının fotoğrafının da yer alması dikkat çekti.

Klipte Suriye'deki çatışmalar, sığınmacı krizi, polis şiddetinin kurbanı siyahlar ve dünyanın farklı noktalarındaki saldırılarda hayatını kaybeden sivillerin görüntülerine de yer verildi. 1 Eylül Dünya Barış Günü'nde yayımlanan klip sadece YouTube'da 1.5 ayda 30 milyon izlenme sayısını geçti. Şarkının "Denizaşırı ülkelerde terörizmi durdurmaya çalışıyoruz. Ama hâlâ burada yaşayan teröristlerimiz var" şeklindeki sözleri dikkat çekti.
BİZE ULAŞIN