Günlük Burç Yorumları (20 Ekim Perşembe 2016)

20 Ekim Perşembe günlük burç yorumlarınız bugün sizi hangi bilgileri verecek? Günlük burç yorumlarınızı sabah.com.tr farkı ile bu başlık altından okuyabileceksiniz. 20 Ekim Perşembe günlük burç yorumları sizlere ne işaretler edecek? İşte 20 Ekim Perşembe günlük burç yorumları

Günlük Burç Yorumları (20 Ekim Perşembe 2016)

Günlük burç yorumlarınız bugün size ne işaret edecek? 20 Ekim Perşembe günlük burç yorumlarınızı sizler için derledik. Koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık burcu yorumunu bu başlık altından okuyabilirsiniz. İşte 20 Ekim Perşembe günlük burç yorumları...

İŞTE 20 EKİM PERŞEMBE GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI;

KOÇ BURCU 20 EKİM PERŞEMBE GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI


Çevrenizde bulunan abartılı insanlardan uzak kalın. Boş konuşmalardan siz de rahatsız oluyor ve konsantrasyonunuzun dağıldığını hissediyorsunuz. İçerik olarak önemsemediğiniz bu tür sohbetleriniz bazen çok ciddi spekülasyonlara neden oluyor ve aklınıza gelmeyen sonuçlara mal oluyor. Oysa ilgi duyduğunuz konuda kendinize yetecek bilgi ve tecrübeye sahipsiniz.

BOĞA BURCU 20 EKİM PERŞEMBE GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Aile çevrenizin tepkilerini düşünmek bazen atmanız gereken adımlarınıza engel oluşturuyor. Onlara karşı sorumluluklarınızın bilincinde olmak sizin için önemli fakat başarısız olduğunuz zamanlarda tek başınıza kaldığınızı unutmayın. Bu nedenle kalıplaşmış bazı düşüncelerden kurtulmalısınız. Kendi çabanızla gerçekleştireceğiniz kazanımların size getireceği yenilikler sizin ufkunuzu çok geliştirecek.

İKİZLER BURCU 20 EKİM PERŞEMBE GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Partnerinizin size karşı sorgulayıcı tavırlarından çok rahatsız oluyor ve çok ciddi sonuçlara mal olacak aksi tavırlar içine giriyorsunuz. Daha yumuşak bir şekilde olaya yaklaşarak, ona hak verebilirsiniz. Bu şekildeki bir yaklaşım size zarar değil yarar getirecek. Şimdiye kadar hep düşünce bazında olan bazı konularda somut adımlar atabilir, konuyla ilgili gerekli bilgileri elde edebileceğiniz kişilerle görüşmeye başlayabilirsiniz.

YENGEÇ BURCU 20 EKİM PERŞEMBE GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Duygusal konularda biraz daha cesaret ve atılganlığa ihtiyacınız var. Partnerinizden gelen istekler sizi bazen çaresizlik içinde bırakıyor. Bu çelişkiyi aşmak size bağlı olacak. Ayrıca kararlarınızı verirken çevre şartlarınızı da geri plana atın. Sizin şartlanmanıza neden olan etkenler nedeniyle mutsuzluklar yaşadığınızı unutmayın. Size bir arkadaş gibi davranan en yakın aile büyüğünüzden alacağınız destek sizin için önemli olacak.

ASLAN BURCU 20 EKİM PERŞEMBE GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bir an önce gerçekleştirmek istediğiniz işinizle ilgili konuyu aceleye getirmeden ifade etmeye çalışın. Bu olay, çok hızlı davranmanın getireceği riskleri kaldırmayacak kadar sizin için önemli. Bu nedenle, şimdiye kadar yapmadığınız şekilde detaylı adımları hesaplayarak yapacağınız planlara ihtiyacınız var. Değersiz görünen bazı ayrıntılar başkaları için çok önemli olabilir. Düzen içinde bir sistem size kazandıracaktır.

BAŞAK BURCU 20 EKİM PERŞEMBE GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bitirilmesi gereken işleriniz sizi biraz geriyor. Basit bazı atlamalar, aşılmaz gereken güçlüklerin üstesinden gelmenizi sağlayacak. Planladığınız adımların tıpkısını gerçekleştirmek zorunda değilsiniz. Hiç kimse sizi bu tür konularda değişkenlikle suçlayamaz. Tüm çevreniz sizin bu tür işlerde herkesten çok daha kurallara uyduğunuzu ve titizliğinizi biliyor. Bu tür strateji size kazandıracak.

TERAZİ BURCU 20 EKİM PERŞEMBE GÜNLÜK BURÇ YORUMU

İş çevrenizde doğru kişilerin olması sizin için çok önemli. Aksi taktirde kolaylıkla olumsuz motivasyon alıyor ve çok çabuk günlük iş akışına bunu yansıtıyorsunuz. Uzun zamandır emek verdiğiniz iş konusunda bu tür etkilenmelerden uzak kalın veya biraz daha mücadeleci olun. Bireysel yeteneklerinizle sonuçlandırabileceğiniz bir konuda gereksiz şekilde destek arayışlarına girebilirsiniz..

AKREP BURCU 20 EKİM PERŞEMBE GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Güzel ve etkili konuşmalarınızla geçici aşklar gündeme gelebilir. Her zaman karşı karşıya kaldığınız durumlardan biri. Bu konuda nerede daha ciddi davranacağınızı biliyor ve gerekeni yapıyorsunuz. Dost çevresi içinde çok iyi anlaştığınız kişiye karşı çok önemsiz bir konuda gösterdiğiniz tavır hiç de hoş değil. Zaten, siz de bu konuda hatanızı daha sonra gördünüz. Onun gönlünü almak sizin elinizde.

YAY BURCU 20 EKİM PERŞEMBE GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Çevrenize gösterdiğiniz ilgiyi en yakınlarınıza göstermiyorsunuz. Aksine onların hatalarını tartışma konusu yapıyor, kırıcı tavırlar içine giriyorsunuz. Bu konuda kendinizi kontrol etmelisiniz. İşinizle ilgili olabilecek gelişmelerde daha cesur ve radikal kararlar almaktan çekinmeyin. Bilgi eksikliğinizde sizin yanınızda olacak kişilerin varlığını hiçbir zaman unutmayın. Mantıkla duygu arasında kalmayın.

OĞLAK BURCU 20 EKİM PERŞEMBE GÜNLÜK BURÇ YORUMU

İş konusundaki çevrenizle ilgili sezgileriniz sizi yanıltmıyor. Başınıza buyruk davranışlar bazen riskli anlar yaratsa da sonuca ulaşıyorsunuz. Duygusal anlamda bastırdığınız kişisel arzularınız değişen koşullarınızla beraber sizi farklı bir kişiliğe yöneltebilir. Bu tür değişim gerektiren konularda çekingen davranmak sizi sıkıntıya sokacaktır. Artık bazı takıntılarınıza son vermek sizin yararınıza olacak ve motivasyonunuzu arttıracak.

KOVA BURCU 20 EKİM PERŞEMBE GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Aile ortamınızı etkileyebilecek özel durumlar söz konusu olabilir. Bu konuda yol gösterici bir rol oynayabilir, herkes tarafından kabul görecek anlaşma koşullarını uygulayabilirsiniz. Karşı taraftan gelebilecek ikazlara da değer verin. Partnerinizin davranışlarınız konusundaki istekleri önemli. Arkadaşlarınızla yapacağınız görüşmeler sizi bir nebze olsun sıkıntılardan uzaklaştırabilir.

BALIK BURCU 20 EKİM PERŞEMBE GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Ani değişimlere hazır olun. Karşılaştığınız kişilerin sözlerinden ve beden dilinden çok etkileneceksiniz. Duygusallığınızı bir kenara bırakarak, mantığın gerektirdiği şekilde gelişmeleri değerlendirin. Çünkü, bu tür konularda sizi üzen benzer bir çok durumla karşılaştınız. Geçmişin sizde yarattığı hırslarınızı kontrol edin.

BİZE ULAŞIN